Alfa Romeo 147

Alfa Romeo 147

Član
Prijatelju ziva nego sta :))) Nisam ulazio na site ne pamtim od kad.. Alfa se sredila heheh.. Skinute lajsne naprijed i nazad, postavljen spojler.. Iduce sedmice se farbaju sjenilo u farovima i polira full auto.. a aBd i karbon postavlja :))) ako te zanima mogao bih i slike nabacit hehehe :D
 
Član
Da malo osvjezim temu. Kao sto sam vec prije rekao skinute lajsne naprijed i nazad, spojler postavljen..
Nedavno sam uradio zastitu od hrde kod zadnjih tockova jer je bilo malo, ispravljeno malo udubljenje iznad poklopca od rezervara, ispolirano auto, promjenjeno ulje (Selenia naravno :D), kupljene 15ke celicare alfine, kupljene zimske gume 4x Dunlop Sport Winter 3D.
Kupljen karbon ali kupit ce prasinu do proljeca jer cisto sumljam da ga neko moze sada i postaviti. Na proljece ce alfa na detaljno ciscenje i aBd bi-xenon projektore ugradit.. Mozda mi jos sta padne na pamet al' to mi je za sad prioritet.. Pozdrav :)
 
Član
Drug kad bih ti rekao da sam pred registraciju platio 1100km kazne (300 za udes sa mazdom a ovo ostalo se nakupilo :D) vjerovatno bi mi halalio :D
 
Član
Dado16v je napisao(la):
Drug kad bih ti rekao da sam pred registraciju platio 1100km kazne (300 za udes sa mazdom a ovo ostalo se nakupilo :D) vjerovatno bi mi halalio :D

halalim ti definitivno:icon_biggrin:
 
Član
Pao carbon na krov i haubu :icon_smile:

34y8ivd.jpg

nf31pf.jpg

34643cz.jpg

3496w7d.jpg


Sledece aBd preko vikenda, dubinsko pranje dok mi neko preporuci ko dobro radi, pa onda neka zatezanja... ugl.. krenulo je :))
 
Član
Dobra alfa,fino joj je sjeo carbon,danas ti je stigla dole u Vitez na autootpad Gago alfa 147 selespeed body kit na njoj ima jako dobar,opruge i paklena sjedista :icon_smile:
 
Član
Da nije ova ? http://www.pik.ba/artikal/3808382/alfa-147-3700km-063-462-659-sa-mjenjacom-selenspeed/
 
Član
carbon FOLIJA mi se ne svidja, isfurana, i stavlja je svako...od onih sa autima od 2000 pa do audija q7, opet da si samo krov bilo bi ok, ovako mi to ne ide , posebno ne na alfu kojoj je elegancija sinonim ;)
po meni samo da si sjajnu na krov stavio bilo bi mjera, ali kako god bitno da je tebi ok ;)
:
 
Član
Dado16v je napisao(la):
Da nije ova ? http://www.pik.ba/artikal/3808382/alfa-147-3700km-063-462-659-sa-mjenjacom-selenspeed/

to ti je ta danas stigla,trebala se registrovat al posto su uvozni papiri iz prosle godine carina se treba platit i tak da se ne isplati regat i ode u dijelove ;)
 
Top