AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.! (ODGOĐENO)

AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.! (ODGOĐENO)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

zato sto su ove tacnije od nasih ;)
 
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

Ma samo to BOg zna sta ce biti na tim prognozama sto pise sta ce biti za par dana uvijek najave kisu , za danas je bila kisa u Sarajevu kad sam gledao prije 2 dana prognozu a ni kapljice danas , sve je to macku za rep ;)
 
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

Do organizatora je znaci nasi komentari nista nece promjeniti tako da nam samo ostaje cekati zadnju rijec,koja nadam se nece biti razocaravajuca;)
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

Ljudi moji zovemo mi meteroloske zavode pratimo prognoze i nitko nedaje lijepe prognoze... zato mi cekamo jos malo i onda cemo odlucit... strpite se jos malo samo....
 

IGY

Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

ma moze i po kisi, nek trkaci stave kisne gume i punnnnnnnnnnnnnn :icon_biggrin:
kako F1 kad padne kisa ne odgode nego voze na kisnim gumama :cool:
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

Ja se iskreno nadam da organizatori znaju da se naredni vikend tj. 22.i 23.05. u Sarajevu odrzava Auto-moto fest, isto dvodnevna manifestacija, i da bi nam se time poklopili datumi, sto je jako nezogodno jer smo i mi licno htjeli posjetiti i podrzati SR Mostar.
Mi smo prije objave najave manifestacije pazili da se niskim ne poklopimo, sto je inace i logicno. Pa et ovom prilikom jos jednom se obracamo AK Hercegovina da malo razmisle o tome, jer ne bi bilo fer.

Medjutim kako god odluce, mi zelimo svu srecu i uspjeh kolegama organizatorima.
 
Početnik
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

bezveze vrsite pritisak na organizatora nebi li odrzali to pod svaku cijenu

neki ili ne kontaju ili nece da kontaju kakve posljedice trpi organizator i vozaci koji dolaze iz daljeg zapocnu li utrku a vrijeme bude onako kako je najavljeno sada. lako je pricati ovdje i lako je pricati kad nemas na sebi pritisak i odgovornost, nigdje veze

koliko vidim samo je Srdjan posteno i realno rekao da se jos malo vise priceka, ali svakako da se ne ide pod svaku cijenu

prognoze su lose a neke javljaju sve losije i losije, i na nasem TV-u najavili lose vrijeme i pogorsanje vremena i zahladjenje, neznam

predlazem da organizator ukoliko ostane ovako kao sada odredi drugi termin kada ce biti normalno vrijeme i kada nece biti nikakva rizika, pa da se normalno svi spreme i na miru voze
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

dina je napisao(la):
Ja se iskreno nadam da organizatori znaju da se naredni vikend tj. 22.i 23.05. u Sarajevu odrzava Auto-moto fest, isto dvodnevna manifestacija, i da bi nam se time poklopili datumi, sto je jako nezogodno jer smo i mi licno htjeli posjetiti i podrzati SR Mostar.
Mi smo prije objave najave manifestacije pazili da se niskim ne poklopimo, sto je inace i logicno. Pa et ovom prilikom jos jednom se obracamo AK Hercegovina da malo razmisle o tome, jer ne bi bilo fer.

Medjutim kako god odluce, mi zelimo svu srecu i uspjeh kolegama organizatorima.

NEsekiraj se dina pazimo mi na sve....
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

:)))))) Predpostavljam, ali et da jos jednom naglasim :))) unaprijed hvala i sretno svima
 
BHT Ovisnik
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

prognoze su sve losije i losije za vikend,a ako se odgodi za 29-30 jos bolje,nego slj. :cool:
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

Nažalost prognoze nisu nimalo bolje, dapače sve su gore za ovaj vikend.
Što se nas kao organizatora tiče pokušali smo zadržati ovaj vikend kao vrijeme održavanja eventa radi vozača koji su se za ovo spremali. Međutim, kao organizatori za pripremu ovog evnta imamo trošak od nekih 20.000,00 do 25.000,00 KM pa ne smijemo rizikovati u tolikoj mjeri da na silu održimo utrku po kiši kada bi smo ostali dužni svima, a onda ne bi bilo više eventa u našoj rganizaciji dok ne bi vratili dugove.

Zbog cjelokupne situacije u svezi najavljenog kišnog vikenda, sinoć na sastanku, AK HERCEGOVINA donijela je odluku da se event zakazan za 15. i 16.5.2010. godine, odgađa zbog nepovoljnh vremenskih uvjeta za održavanje utrka i određuje novi termin za 29. i 30.5.2010. godine.

Nadamo se da imate razumjevanja za naše razloge. Što se tiče datuma novih termina imali smo u vidu da je idući vikend u Sarajevu zakazan Auto - moto fest i ne želimo da međusobno preklapamo termine manifestacija koje su u nas ionako postale jako rijetke. Znamo i da smo se u jedan vikend približili temninu Osijeka, ali drugog rješenja nije bilo.
Nažalost i nas i vas loše vrijeme je učinilo svoje.

Pozdrav
AK HERCEGOVINA
 
Član
Bas tako, neda se nikako da pocne ova sezona. Prvo test day pomjeren pa i otkazan, sad i ovo. Ostaje 29-i kao treca sreca :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top