A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

IGY

Član
hajd sve je to super samo ne mogu ovih komentara
mislio sam naruciti felge i gume eh sad necu
hocu opreuge i sad ne bi nema teorije
hocu satice ma kakvi
hocu ovo
hocu ono
kao da prije niste to mogli naruiti, tipa Muha i autotuning, zatim evo Radmila vidis koliko imas musterija vec, sad navalite sa narduzzbama tim silnim sto ste svi zeljeli nesto uzimkati od A3M
A3M je firma, nemate razlgoa blatiti taj brand, jedini negativac ovde je Sasa koji je ocihgledno zaj*ao stvar, pokusava je ispraviti

TAXI-BAR sretno u daljim poslovima sa A3M i vjerujem da cete kao i dosad raditi korektno
 
Član
Ja sam u A3M narucio sarafe za felge i prvo su mi poslali pogresne pa sam i javio da su pogresne poslali onda su mi poslali prave a ja njima njihove pogresne i to je OK. Medutim cesto sam cuo da znaju pogresnu robu poslat pa sam se pitao kako se njima isplati jer na iznos od 75 KM su izgubili 20 KM zbog pogresno poslane robe u mom slucaju.
 
Član
ja sam za passata narucivao ove kromirane kape za retrovizore izasli su me oko 220KM, s tim da sam jedan dio novca na banci uplatio i ostatak po pouzecu.....mislim da sam ceko malo vise od 3 mjeseca,i nakon neznam ni ja koliko zvanja su stigli, uvijek ej bio problem nesto oko dostave dans cu poslat sutra itd...al svaka cast...ja zadovoljan stiglo sve i super....niko nikome..
 
Legend
Eh tuzno..
Ja se takodje sjecam, kad me Adnan pitao gdje bi mogao radit auto, i preporucio sam mu a3m (nikad to sebi necu oprostit) .. doduse tada je a3m bio na dobrom glasu, navodno tunerska kuca, sve na 1 mjestu (tada ni ca.ba niti solonet, ili xxx shop nisu imali nesto pretjerano, ono osnovne stvari)

i ja sam sebi u glavi stvorio viziju te firme, kao vani.. ima veeelika garaza, hrpa djelova u skladistu, ti dodjes, ljudi ti odrade sve, platis i cao..

i tako adnan ode tamo, i ostavi auto, nakon sto su ga j*avali 10x, vracali tamo vamo (navodno auto nije bilo uredu, pa dok se to sve sredilo, milion problema) "napokon" dodje auto, sa 10 felera, sigurno ga je izaslo sve x2 dok je popravio sta su ti nesposobnjakovici uradili od auta..

mjesec-dva nakon toga, black knight, ista stvar, ak ne jos i gore, i onda ne kontam zasto su ljudi uopste narucivali nesto preko njega, ja sam za svoj auto uzimao dosta stvari, ali nikad mi nije palo na pamet poslovati sa nekim ko nije 100% regularan.. hajd zaj*e se covjek, kasni roba ok, jednom, ali vise puta, neka hvala..

drago mi je da je ova strana price otkrivena, i da se zna na cemu smo svi.. i naravno pritiscite ga sve dok vam ne vrati pare, i svaki fening, MORA IH VRATITI !

sud, advokati, policija, neko ce ga na kraju sredit, to je sigurno..

takodje, pohvale za Radmilu i TAXIBAR koja ostaje jedan od najozbiljnijih prodavaca tuning/styling opreme po realnim cijenama..

pozdrav
 
Član
a sta je sa onih osoba koje su dobile robu a nisu htjeli toju robu?ocu reci......netko je zelio farove crne boje,a dobio krom.....
 
Član
Cisto informativno.., ja sam trebao dobiti lovu jucer.., ali naravno 0 bodova.. Sasa nedostupan vec par dana..
 
Bertony je napisao(la):
Cisto informativno.., ja sam trebao dobiti lovu jucer.., ali naravno 0 bodova.. Sasa nedostupan vec par dana..

pa jbt razmisli malo.ako je firma propala mislis da on ima tu lovu,odgovorr je NE jarane,i nisu male pare u pitanju..
 
Član
black_devil je napisao(la):
Bertony je napisao(la):
Cisto informativno.., ja sam trebao dobiti lovu jucer.., ali naravno 0 bodova.. Sasa nedostupan vec par dana..

pa jbt razmisli malo.ako je firma propala mislis da on ima tu lovu,odgovorr je NE jarane,i nisu male pare u pitanju..
nije to nikakva firma. propala je samo trgovina koju je on drzao. a vjerovatno nije ni obaveze placao a kamoli sta drugo.
 
Evo i ja sam jedan od prevarenih, koji je naručio robu krajem 7. mj. i uplatio avans a do dana današnjeg ni robe ni povrata avansa. Ako se bude pokretala kakva tužba ili neke druge radnje računajte i na mene.
 
Top