A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

Član
Aditas je napisao(la):
Ima on slovenacko drzavljanstvo.. i lako mu se ispaliti vani... :icon_mad:

Zato sam i napisao da treba prijaviti policiji jer ako krene da predje prekogranice mogu ga zadrzati u pritvoru jer je napravio krivicno djelo prevare. Sada su sve valde pogidle guzicu i pocele da rade na tom problemu. Vrlo jednostavno, policija, Sipa i advokati ;)
 

IGY

Član
scorpio je napisao(la):
uostalom tuzite firmu A3M u sloveniji, oni su mu dozvolili da vara ljude, pa nek se oni izmedju sebe dogovore. a samim tim on je predstavljao tu firmu pa nek se oni sa njim pozabave. najbolje kontaktirati vlasnika i reci mu da ce biti tuzen.nece im bit svejedno.

nemaju oni sta sa tim, moze svaka osoba zatraziti da bude njihov zastupnik, firma ko firma nije kriva, kriv je pojedinac, u ovo slucaju Sasa koji je ne malo, nego.... poblatio naziv jedne ugledne tuning kuce i trenutnoi ko god cuje za A3M pozlije mu, nije A3M kriv nego Sasa
 
Član
On itekako ima veze ako je bio generalni zastupnik, ali ako je bio svercer nema veze.
Ako je bio generalni tuzi firmu a3m
 
Da svaka osoba može biti njihov zastupnik, ali ne može bilo tko nositi naziv A3M...znači ovo je dio firme iz slovenije prema tome oni su odgovorni za A3M BL...da je ova Sašina "firma" nosila neki drugi naziv onda se ovo slovenace ne bi ticalo, ali ovako i te kako ih se tiče


naravno da je bio generalni zastupnik, to je se moglo vidjeti i na njihovoj službenoj stranici...naravno sada je to izmjenjeno i stoji taxi-bar
 
Član
rinaldo je napisao(la):
Bertony ti stvarno imaš debele živce , ja bih davno popizdio, to više nije stvar novaca nego poštovanja i principa, da sam na tvom mjestu davno bih naplatio svoje :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Upravu si napalatio pa kako god ima 2 ruke i noge :icon_mad:
 
Član
a ja sam konto sutra ici sa kumom posto je i njega zaj*o a jeste li sigurni da je zatvorio dali je iko isao pa video da je zatvorio
 
Član
Eh evo konacno u svemu ovome i jedna lijepa vijest..

Meni je Sasa sinoc po autobusu poslao 1.500KM, a ostalih 156KM + 400KM kamata smo se dogovorili da mi posalje sutra tj. ponedeljak.
 
Član
konacnoooo...
nisu to sitni novci...
a i vi ostali, dok ne poduzmete nesto necete ni dobiti pare...nece on vas sigurno nazvati i reci da dodjete po novac...hala je to od covjeka...
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
konacnoooo...
nisu to sitni novci...
a i vi ostali, dok ne poduzmete nesto necete ni dobiti pare...nece on vas sigurno nazvati i reci da dodjete po novac...hala je to od covjeka...

NEK SE JAVE SVI NA PP STO PRIJE U VEZI OVOG PREVARANTA DA SE DOGOVORIMO HVALA
 
Član
bertony@ po mom nekom misljenju ako ti on nije to dao sve odjednom taj ostatak ti nece ni dati,ali barem kad ti je dao veci deo para,ali ako ne da :smajli10:
 
Član
Bertony je napisao(la):
Eh evo konacno u svemu ovome i jedna lijepa vijest..

Meni je Sasa sinoc po autobusu poslao 1.500KM, a ostalih 156KM + 400KM kamata smo se dogovorili da mi posalje sutra tj. ponedeljak.

mogu mislit kako se samo dobro osjecas
 
Član
prije 3 dana sam se dobro ismijao.. usao ja u pricu s jednim dobrim jaranom i on meni govori u 7mj ga nesto spucalo i ode u a3m i naruci 17" felge s gumama za passata, morao unaprijed uplatiti 600KM i tek nakon 2 i po mjeseca mu dodju felge a guma nigdje.. normalno plati samo felge a gume nadje polovne.. kae da je popizdio cekajuci toliko.. a bilo mu obecano da ce za najkasnije 2 sedmice dobiti i felge i gume..
 
Član
trebao si ti njemu j*ati odmah baku u bolnici j*em mu kosti seljacke.Sakupite cifru koliko vam duguje i naci cu vam ja covjeka koji ce to po ubrzanom postupku naplatiti uz odredjenu proviziju .
 
Početnik
a3m promjenio zastupnika i sad je sve OK, zar ne mislite da je ovo malo i njihov problem???

oni samo novce gledaju, nasli su drugoga ko ce raditi sa njima i sve je opet OK.. do iduci puta...
 
Top