A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

Član
Sreća pa nisam unaprijed uplatio, BLACK KNIGHT mi je to rekao već davno... samo sam tražio porukama preko foruma i sl... da mi nabavi neke stvarčice i pošalje, platim pri preuzimanju... ali nikad ništa od toga...

Toliko o mom iskustvu sa njima... a znam dosta toga od Saida kako ide i šta... ;)
 
Član
Evo jedan copy/paste PM

Druze da ti se i ja javim pa ti ispricam svoju historiju poslovanja sa A3M.

U maju mjesece ove godine sam narucio felge od Sase, uplatio odmah 990 km za felge i sigurnosne sarafe koji su bili 90km.
Znaci felge 900km i 4 sigurnosna sarafa 90km.
E sad pocinje ista prica kao i u tebe.
Kaze doce za 7 max 10 dana i felge su na mom autu.
Odmah cu ti reci da sam cekao punih 50 dana.
Naravno pukao mi je film nakon 30 dana i spremio sam se fino i autom otisao u Banja Luku.
Ista prica, stomacni virus u Sase ne moze doci.Reko ja sam ti ispred radnje dolazi, ja cu te cekati 3 dana ako treba.
Dosao je nakon sat vremena, pa mi kaze felge su na nekom carinskom terminalu, otisli smo tamo, sve zakljucano nigdje nikoga.
Reko nema veze Sasa, ja reko idem kuci sad, a ti reci kad ce to doci.
Kaze on meni doce za 7 dana sigurno i dat cu ti 100 km popusta.
Ja posto se bavim trgovinom, kazem njemu nije problem cekam ja to 7 dana, ako ne dodje za 7 dana, popust ide na 200 km.
Stisnuli ruke, moja djevojka bila svjedok, sjeo i nazad za Sarajevo.
Naravno felge nisu dosle za 7 dana vec za 20 dana.
Uplatio mi je na racun od moje firme 200 km.
Kad jedan dan me zove kaze dosle felge.To je taj famozni 50 dan, koliko sam cekao na svoje felge.
Sjednem u auto i za Banja Luku.
Sasa ceka, felge u njegovom autu ( inace voza audija A6 na slovenskim tablama, od firme znaci A3M Slovenija, oni su mu dali, koji je tada bio sav izbusen, jer mu je navodno neko ranije pokusao obiti auto, a ja vjerujem da nekome duguje pare kao tebi pa je covjek dosao po svoju pravdu), uzmem ja felge fino, nema sigurnosnih sarafa ( ko ih j*e daj felge vise proslo polja ljeta, ja na zimskim gumama ), popijem pice sa njim u restoranu preko puta i za Sarajevo.
Sad ide sljedeca faza.
Narucim ja poslje toga K&N filter, 01.08.2009. koji ni dan danas nisam dobio.
Cekam kao i ti, ista je prica, carina, bolnica,popis robe, sta ti ja vise znam, ni ne pamtim niti drzim njegove poruke, ne mogu vise.
Imam jednu od 20.10.2009 kad mi je rekao da mi filter i sigurnosni sarafi dolaze za par dana a vidi koji je danas datum.
Tako da mi ukupno dodje 90km za sarafe i 92 km za filter.

Tebi svaka cast kad si otvorio ovu temu, ipak si ti neka faca na ovom forumu pa ne smiju ni pobrisati.
Ranije je jednu otvarao moj drug, pa su mu pobrisali a isto je cekao kao i svi mi.
 
Član
nisam citao sve postove, tema vec ima ja licno iz te firme nebi nista narucio jer nikad nista nisam dobro cuo o toj firmi, jer bilo je u vezi one nagradne igre, narucivanja, onom momku hondu upropastili tako da nisi jedni i pametno je sto si ovu temu otvorio da se vidi da su krajne neprofesijonalni
 
N

nenad

Bertony je napisao(la):
Evo jedan copy/paste PM

Druze da ti se i ja javim pa ti ispricam svoju historiju poslovanja sa A3M.

U maju mjesece ove godine sam narucio felge od Sase, uplatio odmah 990 km za felge i sigurnosne sarafe koji su bili 90km.
Znaci felge 900km i 4 sigurnosna sarafa 90km.
E sad pocinje ista prica kao i u tebe.
Kaze doce za 7 max 10 dana i felge su na mom autu.
Odmah cu ti reci da sam cekao punih 50 dana.
Naravno pukao mi je film nakon 30 dana i spremio sam se fino i autom otisao u Banja Luku.
Ista prica, stomacni virus u Sase ne moze doci.Reko ja sam ti ispred radnje dolazi, ja cu te cekati 3 dana ako treba.
Dosao je nakon sat vremena, pa mi kaze felge su na nekom carinskom terminalu, otisli smo tamo, sve zakljucano nigdje nikoga.
Reko nema veze Sasa, ja reko idem kuci sad, a ti reci kad ce to doci.
Kaze on meni doce za 7 dana sigurno i dat cu ti 100 km popusta.
Ja posto se bavim trgovinom, kazem njemu nije problem cekam ja to 7 dana, ako ne dodje za 7 dana, popust ide na 200 km.
Stisnuli ruke, moja djevojka bila svjedok, sjeo i nazad za Sarajevo.
Naravno felge nisu dosle za 7 dana vec za 20 dana.
Uplatio mi je na racun od moje firme 200 km.
Kad jedan dan me zove kaze dosle felge.To je taj famozni 50 dan, koliko sam cekao na svoje felge.
Sjednem u auto i za Banja Luku.
Sasa ceka, felge u njegovom autu ( inace voza audija A6 na slovenskim tablama, od firme znaci A3M Slovenija, oni su mu dali, koji je tada bio sav izbusen, jer mu je navodno neko ranije pokusao obiti auto, a ja vjerujem da nekome duguje pare kao tebi pa je covjek dosao po svoju pravdu), uzmem ja felge fino, nema sigurnosnih sarafa ( ko ih j*e daj felge vise proslo polja ljeta, ja na zimskim gumama ), popijem pice sa njim u restoranu preko puta i za Sarajevo.
Sad ide sljedeca faza.
Narucim ja poslje toga K&N filter, 01.08.2009. koji ni dan danas nisam dobio.
Cekam kao i ti, ista je prica, carina, bolnica,popis robe, sta ti ja vise znam, ni ne pamtim niti drzim njegove poruke, ne mogu vise.
Imam jednu od 20.10.2009 kad mi je rekao da mi filter i sigurnosni sarafi dolaze za par dana a vidi koji je danas datum.
Tako da mi ukupno dodje 90km za sarafe i 92 km za filter.

Tebi svaka cast kad si otvorio ovu temu, ipak si ti neka faca na ovom forumu pa ne smiju ni pobrisati.
Ranije je jednu otvarao moj drug, pa su mu pobrisali a isto je cekao kao i svi mi.

Ali ja stvarno ne mogu da vjerujem da je poslije svega toga narucio i filter :icon_confused:
Zajebo ga jednom i on opet leti da mu da pare!
 
Eto gaa... ljudi su bili svi WOW, A3M!!! Al' e'o ti sad, svi bili Fast And Furious fazon, sada sranje, ovi koji su narucili dijelove bi ih napravili za vrijeme koje je ovaj teglio da dostavi, mogli su pet miliona puta jedne te iste uzeti negdje drugdje, sada razumjem ljude koji narucuju import dijelove.....
 

Eko

Član
Bokili je napisao(la):
Ma nemoj .... uf na ovakve odgovore se odma udara.... nema ovo ono...
Vidi on, ljudi moji da se spreman hajka ... pa se ovako izvlači , smiruje ko nešto....džabe ti sad... ja samo ne znam kako ovi momci imaju strpljenja i živaca da ovo smireno pišu na forumu ...ja da se lično pitam....za tolike pare ljudi ginu ...Pa burazere mene da si zaj*ao za samo cenera,promjeni bi ti lični opis....a kamoli pare ove silne koje duguješ ljudima!!!!!

Ti trebas ga baciti ili otici izudarati vrecu, ovakvi komentari nisu za foruma, covjek jeste pogrijesio, ali nasiljem neces nista postici, smiri dozivljaj
 
Postovani,

Izvinjavam se za nastalu situaciju i neprijatnosti, od danas je A3M Banja Luka prestala sa radom i sve narudzbe koje ste imali otvorene su stornirane i vraceni ce biti avansi u roku par dana. Vase postojece narudzbe mozete obnoviti kod firme TAXI-BAR Gradiska, koja je postala oficielni uvoznik za A3M. Za sve nejasnoce dostupan Vam je e-mail: info@a3m.ba koji ce biti u funkciji dok se ne rasciste sve stvari. Na dati e-mail Vas molim da napisete Vas broj ziro racuna sa licnim podacima da mozemo da izvrsimo povrat avansa.

Jos jednom primite veliko izvinjenje, niko nece ostati ostecen.

Lijep pozdrav
 
Član
Eko je napisao(la):
Bokili je napisao(la):
Ma nemoj .... uf na ovakve odgovore se odma udara.... nema ovo ono...
Vidi on, ljudi moji da se spreman hajka ... pa se ovako izvlači , smiruje ko nešto....džabe ti sad... ja samo ne znam kako ovi momci imaju strpljenja i živaca da ovo smireno pišu na forumu ...ja da se lično pitam....za tolike pare ljudi ginu ...Pa burazere mene da si zaj*ao za samo cenera,promjeni bi ti lični opis....a kamoli pare ove silne koje duguješ ljudima!!!!!

Ti trebas ga baciti ili otici izudarati vrecu, ovakvi komentari nisu za foruma, covjek jeste pogrijesio, ali nasiljem neces nista postici, smiri dozivljaj

udaram se ja u ringu dovoljno , ne brini se ti za mene...
A ti drug moj , ti što bi ga moljakao za pare ,i na fin način ga lijepo pitao, to je tvoja stvar....pročitaj malo ,šta je ovaj uradio ,i napravio ljudima, i na koji način su ljudi morali ići po svoje ! sa ovakvima nažalost se samo silom nešto postiže...
 
Član
Eto Saša se javio,ostavio kontakt i koliko toliko smirio situaciju.

Za sada se tema zatvara da ne bi bilo neprimjerenih komentara,ukoliko bude nekih novosti,ili kad neko dobije novac nazad može javiti pa da se tema otključa opet.Hvala
 
Član
Evo meni se javio, i ponudio da mi vrati pare ili da uzmem nesto drugo u toj ili malo visoj vrijednosti......
Mogu reci posteno....
 
Član
CEkam svojih 200 marki, ako treba nek se Sasa javi da mu na PM opet saljem poruku sa brojem ziro racuna ukoliko ga je izgubio ;)
 
Top