A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

Član
Bertony je napisao(la):
Ja molim one kojima Sasa duguje novac/robu da mi se jave pa ako su zainteresovani da pokrenemo kolektivnu tuzbu jer kao grupa imamo bolje i vece sanse..

Tu sam, dodje me 200 marki, nije puno, ali je znacajno...uracunaj me ;)
 
Član
Jedan od prevareni sam i ja......nije svota nikakva 50km za obrve farova.........
Narucio jos 15. maja mislio sam uzeti i masku bez znaka kod njega a sreca pa nisam.....od 15. maja da danas sam navracao u BL u A3M min. 20-30 puta i to cisto iz prolaza jer sam radio neki posao(sa starim cisto sezonski,jer sam jos uvjek srednjoskolac)
Od toliko nailazaka zatekao sam ga samo 1 u radnji kad mi je rakao da je bila inspekcija i da nemoze preati robu....
To je bilo prije nekih 3 mjeseca..... ovih dana opet neke poruke preko PM ali ocito nista,nisam znao da su ovoliki ljudi prevareni,al sad znam da defin. od obrva nece biti nista,ida se mogu pomiriti sa tim.....da ga ganjam neda mi se 50km nije puno,kako kome za mene koji jos ide u skolu i jeste,to su moja dva radna dana po 25km citav dan u j*enom kombiju vozam namjestaj,istovaraj,nosi na 4 sprat.........i to sve dok se moji vrsnjaci zaj. i idu na kupanje al zato ja imam 25km a on ima dve marke za skole i 10 za grada vikendom........I licno ja imam dovoljno i da nisam radio ljetos a volim imati neki svoj stek sa strane......no tema
A sto se tice moje maske znaci narucio sam u radnji,nigdje veze sa narucivanjem tuning robe,al kaze covjek cekaj mogu pogledati.....okrenu 2-3 broja kaze ima,javim ti za 2-3 dana,i stvarno to kad sam narucio bio petak u ponedeljak me zove....dosla ona maska da saljem il da dolazis po nju.....e to je posao i odgovornost:icon_coolY

Zato ljudi rijesavaj te to to su ipak velike pare.....

A za sve ostalo sada se obracam samo TAXI-BAR-u jer mislim(znam) da su dosta ozbilni prema ovom poslu....;)
 
N

nenad

bobom4Motion je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
zato ja nista necekam ..odem vidim ima nema ako ima kupim odma ako nema kazem zovi me kad imadnes al hebes A3M ..za sve ostalo tu je TAXI BAR ..moj komso.:icon_smile::cool:

POTPIS ;)

Znam da to nije tema ali ja sam imao lose iskustvo sa njima, i nisu ispali fer, al nimalo...
Sada kupujem samo nesto sto mogu na licu mjesta isprobati na autu.
 
Član
Nevjerovatno je kako se ljudi igraju sa tuđim parama i živcima ccc....

Pa ljudi od svojih usta odvajaju da bi nešto sebi extra priuštili.

Definitivno bi čovjeku najviše zadovoljstva priuštilo da ga namlatimo, ali to je vjerujte zadnja opcija.

Momci svaka čast na živcima strpljenju.

TREBATE ZNATI KOME SE UNAPRIJED PLAĆA ;)
 
Član
Poslovao sam i ja sa a3m-om--- cekao robu dugo... pa dobio pogresan CAI, za stariju hondu, pa mu vratim na njegov trosak.. i opet cekaj i cekaj... pukne mi film, dam mu broj racuna i dam rok za uplatu novca nazad. I eto ga, dobijem novac nazad.. Dalje prijatelj mog starog i moj prijatelj takodjer, narucio tomason tn1 felge, i uplatio 400 KM avansa... i cekao sedam dana koliko je ovaj rekao da ce trebati... zatim ista prica ko i svakom, problem sa carinom itd.. a covjek fino sjedne u auto, pravac za banja luku, i kaze sasi, imas pola sata da mi doneses pare na obliznju omv pumpu.. inace... (prijetnje..) .. i eto ti sase, sabire iz novcanika pare pred covjekom da mu vrati...

Nema nista na lijep nacin, takvom debilu ne treba dati da vodi podruznicu.. :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Zali Boze ugled firme...
 
Član
svasta :icon_rolleyes: ja sam mislio da je A3M ozbiljna firma :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:

@Bertony: druze svaka cast za ovu temu,mislim da ce sad tesko neko od clanova BH tunning foruma kupiti bilo sta u A3M-u :cool:
 
Član
Evo sad me po prvi put u ove vremena zove Sasa na mobitel i prica..: Sad citam ovo na forumu, brisi ovo odmah.., bla, bla.., u fazonu kao prijetnja i spusti slusalicu..

Dragi moj Sasa, ja ovo necu brisati sa foruma, ja ovdje nista nisam ni slagao, ni dodao ni uljepsao.. Ovako je kako jeste. Ti meni kad uplatis na rucun mojih 1.656KM + 400KM kamate (kako si mi ti obecao, imam i u poruci napismeno) za ovih 4-5 mjeseci cekanja i sto sam izgubio sponzora, onda cu ja opet napisati na forumu da si ispunio obecanje i uplatio mi moj novac.., a i tad necu ovo brisati.
Hvala ti lijepo i srdacan pozdrav!
 
Pozdrav,

svi koji su bilo sta narucili preko mene, a nisu dobili te stvari, dobijaju povrat novca u vremenskom roku od 10 do 15 dana. Da zavrsimo s tim losim pricama, i ako ima neko jos nesto, nekih nejasnoca nek se obrati meni licno.

Hvala

I ne moras da brises nista. U pravu si za sve.
 
Član
A3M Banja Luka je napisao(la):
Pozdrav,

svi koji su bilo sta narucili preko mene, a nisu dobili te stvari, dobijaju povrat novca u vremenskom roku od 10 do 15 dana. Da zavrsimo s tim losim pricama, i ako ima neko jos nesto, nekih nejasnoca nek se obrati meni licno.

Hvala

I ne moras da brises nista. U pravu si za sve.


pa okaci ovde javno spisak ako si kakva firma trebao bi imati podatak kome nisi ili jesi i sta isporucio...nemoj samo pricati price kako ces nekom nesto vratiti..pa ljudi su fino u prethodnim postovima iznjeli svoje muke sa tobom...kako mozes biti takav da se tebi neko licno obrati..kad te ljudi zovu ti se ne javljasi pravis budalom sve oko sebe....Da si prava firma znao bi kome si sta i koliko duzan....
 
BHT Ovisnik
nekada je BLACK KNIGHT bio dao + :D kasnije kao da je promjenio misljenje:D
27fc769ccb32af5dbf6c799f1cb12be8.JPG


P.S necu da se mjesam,samo mi zanimljivo :D
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
nekada je BLACK KNIGHT bio dao + :D kasnije kao da je promjenio misljenje:D
27fc769ccb32af5dbf6c799f1cb12be8.JPG


P.S necu da se mjesam,samo mi zanimljivo :D

Pa i nije bas nesto ni cudno ni zanimljivo.. A evo i zasto..
I ja sam prije ovog smatrao A3M BL za ozbiljnu, korektnu firmu i sl., a takodjer sam imao slicno misljene o Sasi.., ko OK momku.., a jedan dio toga upravo "zahvaljujuci" ovim ocjenama... I onda sve ovo.. Ovoliko nerviranje, zivkanje, moljakanje, slanje poruka.., i komentara.., danas sutra, jest doslo - evo gledam u robu, pa sutra dan.., ma jok nije to ni krenulo iz Ljubljane..., mi se samo zgadilo na A3M BL i Sasu... Do prije 5-6 mjeseci i ja bi mu dao pozitivnu ocjenu.., ali danas ne postoji toliki minus i negativna ocjena kojom bi ja ocijenio A3M i Sasu..

Ja cu svoj novac izvuci na (nadam se) lijep nacin ili onaj malo manje lijep.., to nije razlog mog pisanja i otvaranja ovog topica.., vec upravo danas-sutra kad se neko novi registruje da ima i ovo za procitati.., kao info vise.., a ne mora biti i znaciti da ce firma A3M i buducnosti nastaviti ovako (ne)poslovati..
 
damko je napisao(la):
A3M Banja Luka je napisao(la):
Pozdrav,

svi koji su bilo sta narucili preko mene, a nisu dobili te stvari, dobijaju povrat novca u vremenskom roku od 10 do 15 dana. Da zavrsimo s tim losim pricama, i ako ima neko jos nesto, nekih nejasnoca nek se obrati meni licno.

Hvala

I ne moras da brises nista. U pravu si za sve.


pa okaci ovde javno spisak ako si kakva firma trebao bi imati podatak kome nisi ili jesi i sta isporucio...nemoj samo pricati price kako ces nekom nesto vratiti..pa ljudi su fino u prethodnim postovima iznjeli svoje muke sa tobom...kako mozes biti takav da se tebi neko licno obrati..kad te ljudi zovu ti se ne javljasi pravis budalom sve oko sebe....Da si prava firma znao bi kome si sta i koliko duzan....



Niko nije ni rekao da ja to ne znam, kome sam duzan, ko nije dobio isporucenu robu, kome da se izvrsi povrat avansa. To se ne dovodi u pitanje. Ako je nekome nesto nejasno, nek se javi slobodno. A spisak da stavim na forum? :) Treba li da pisem i ko je meni duzan ili samo koga ja nisam uspio ispostovati do sada? :) Mislim da si ti tu glavni da odlucis o tome.

Svi ce biti ispostovani, na jedan ili drugi nacin. Ko do sad nije dobio robu, dobice povrat novca i tim ljudima se izvinjavam zbog neprijatne situacije koju su dozivjeli - a ne sjecam se da si ti jedan od njih?
 
Član
A3M Banja Luka je napisao(la):
damko je napisao(la):
A3M Banja Luka je napisao(la):
Pozdrav,

svi koji su bilo sta narucili preko mene, a nisu dobili te stvari, dobijaju povrat novca u vremenskom roku od 10 do 15 dana. Da zavrsimo s tim losim pricama, i ako ima neko jos nesto, nekih nejasnoca nek se obrati meni licno.

Hvala

I ne moras da brises nista. U pravu si za sve.


pa okaci ovde javno spisak ako si kakva firma trebao bi imati podatak kome nisi ili jesi i sta isporucio...nemoj samo pricati price kako ces nekom nesto vratiti..pa ljudi su fino u prethodnim postovima iznjeli svoje muke sa tobom...kako mozes biti takav da se tebi neko licno obrati..kad te ljudi zovu ti se ne javljasi pravis budalom sve oko sebe....Da si prava firma znao bi kome si sta i koliko duzan....



Niko nije ni rekao da ja to ne znam, kome sam duzan, ko nije dobio isporucenu robu, kome da se izvrsi povrat avansa. To se ne dovodi u pitanje. Ako je nekome nesto nejasno, nek se javi slobodno. A spisak da stavim na forum? :) Treba li da pisem i ko je meni duzan ili samo koga ja nisam uspio ispostovati do sada? :) Mislim da si ti tu glavni da odlucis o tome.

Svi ce biti ispostovani, na jedan ili drugi nacin. Ko do sad nije dobio robu, dobice povrat novca i tim ljudima se izvinjavam zbog neprijatne situacije koju su dozivjeli - a ne sjecam se da si ti jedan od njih?



da vratices sad pare kad si vidio ovakve stvari sta ljudi pisu o tebi i o a3m-u..nisi se sjetio ljudima poslati poruku izvinjenja za gluposti koje si im lagao do danas..ovo je stvarno sramota i krajnja neozbiljnost..pa mislim dokle si kontao ici sa ovim..stvarno se nadam da ce se ovo sve zavrsiti na fin nacin..neznam koji je razlog bio pa si ovo radio ako je firma propadala trebao si objasniti sve stvari momcima kojima dugujes a ne lagati i praviti ih budalama vjerujem da bi razumjeli sve i da bi puno bolje proslo..
 
xzone je napisao(la):
A3M Banja Luka je napisao(la):
damko je napisao(la):
A3M Banja Luka je napisao(la):
Pozdrav,

svi koji su bilo sta narucili preko mene, a nisu dobili te stvari, dobijaju povrat novca u vremenskom roku od 10 do 15 dana. Da zavrsimo s tim losim pricama, i ako ima neko jos nesto, nekih nejasnoca nek se obrati meni licno.

Hvala

I ne moras da brises nista. U pravu si za sve.


pa okaci ovde javno spisak ako si kakva firma trebao bi imati podatak kome nisi ili jesi i sta isporucio...nemoj samo pricati price kako ces nekom nesto vratiti..pa ljudi su fino u prethodnim postovima iznjeli svoje muke sa tobom...kako mozes biti takav da se tebi neko licno obrati..kad te ljudi zovu ti se ne javljasi pravis budalom sve oko sebe....Da si prava firma znao bi kome si sta i koliko duzan....



Niko nije ni rekao da ja to ne znam, kome sam duzan, ko nije dobio isporucenu robu, kome da se izvrsi povrat avansa. To se ne dovodi u pitanje. Ako je nekome nesto nejasno, nek se javi slobodno. A spisak da stavim na forum? :) Treba li da pisem i ko je meni duzan ili samo koga ja nisam uspio ispostovati do sada? :) Mislim da si ti tu glavni da odlucis o tome.

Svi ce biti ispostovani, na jedan ili drugi nacin. Ko do sad nije dobio robu, dobice povrat novca i tim ljudima se izvinjavam zbog neprijatne situacije koju su dozivjeli - a ne sjecam se da si ti jedan od njih?



da vratices sad pare kad si vidio ovakve stvari sta ljudi pisu o tebi i o a3m-u..nisi se sjetio ljudima poslati poruku izvinjenja za gluposti koje si im lagao do danas..ovo je stvarno sramota i krajnja neozbiljnost..pa mislim dokle si kontao ici sa ovim..stvarno se nadam da ce se ovo sve zavrsiti na fin nacin..neznam koji je razlog bio pa si ovo radio ako je firma propadala trebao si objasniti sve stvari momcima kojima dugujes a ne lagati i praviti ih budalama vjerujem da bi razumjeli sve i da bi puno bolje proslo..



Istina...
 
Top