A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

Član
ja sam prisustvovo izgovorima-budalastinjama od sase za nodiashevu robu... to je bilo smijesno presmijesno... naj*o bi mu se ja mamice... seljacke... bez problema... ono opusteno... zaplijenio i ako treba PVC stolariju... uhar je
 
Početnik
od ovih sponzorisanja i ostalih j abi prvo se angazovo na povratu novca, jer vi mozete tuziti firmu, AFAIK Sasa ima Slovenacko drzavljanstvo znaci nemora nikad vise doci u BiH , i nikom se nista nece desiti pa vi vidite, mozete firmu tuziti u kojoj nema nista i ako ima prilikom zatvaranja firme moraju se od imovine firme potrositi na samo zatvrranja firme koja navodno postoji.

Osim toga kad je u pitanju A3M u sloveniji, mislim da nece se upetljavati u situaciju, A3M u BiH je samo njihov diler, i to je mogao postati bilo ko .

Kapa dole momcima iz BL, AK Crankshaft i slicnima , ali uvijek na svijetu se nadje kretenko i izuzetak
 
Član
svaka vama cast momci kada mozete toliko cekati za svoje pare i imati toliko strpljenja
ja bih bih nakon prvog mjeseca otisao na vrata, pa ueo svoje pare i malo porazgovarao ...

kakav sud, kakve tuzbe...


npr. i ja sam preko A3M-a narucivao i kupovao neke stvari
ali nisam imao problema sa isporukom
 
G

GoPlay

kupovao sitnicu vrijednost 190KM placanje po isporuci i nije bilo problema sem kasnjenja od 2-3dana... moj prijedlog narucis dogovoris vrijeme do kad platis po isporuci... ako zakasni prijatno dovidjenja.. isto tako znam da momak sa foruma cekao i vise puta isao u BL po felge.. isto tako uplatio unarpijed cijeli iznos i cekao je preko roka 2mj ako se ne varam berza nick moze vam on pomoci :cool:
 
Član
ja sam 2 mjeseca obicne prstenove za felge cekao 2 mjeseca i nakon toga uputio mu par poruka hoceli vise poslati nikad nije odgovorio a i nakon toga odem kod tokara i napravim, dopizdilo mi vise.. volan-u jednom poslao poruku covjek me nakon pola sata zove i isti dan salje iz tuzle za travnik prstenove..,to je reci posao i biznis.. a3m sranje,
 
Član
Haman je ovo i vece nego sto sam i mislio...
Sto se tice novca.., nikad ga ja Sasi necu halaliti ili odustati od ovoga..
Internet je cudo.., sta se sve moze saznati.. Od Sasine kucne adrese, broja telefona i sl.
Po obicaju doticni gospodin se i danas ne javlja, vec samo ukida poziv.., eventualno ce u toku dana poslati poruku tipa.., imao sam udes, nekom je pozlilo, na sastanku sam.., zovem te druze, nista mi se ti ne brini..

Ja sam se vec raspitao kod advokata oko ovog problema..

Imam uplatinicu iz banke koja je lijepo naslovljena na A3M Banja Luka, a za narudzbu dijelova, iznos uplacenog novca, datum itd i sl.

Takodje imam sve od prve do zadnje poruke sa BHT foruma i sa mobitela.., od tacnog spiska narucenih stvari.., Sasinih petljavina da je dosla roba u Banja Luku.., pa par dana poslje kaze da nije jos doslo.., pa onda da je krenulo iz Ljubljane, ali da se kamion prevrnuo, zapalio izgorio, eksplodirao...

A sve te poruke se vazne jer se mogu koristiti kao dokazni materijal na sudu..

Njegovim izgovorima i opravdanjima vise ne vjerujem odavno.., ali sam se ipak nadao da ce se sve ovo zavrsiti na lijep nacin.., bez svadje, utjerivanja dugova, sudova, novina i sl.., jer malo je nas u automoto sportu da se svadjamo, lazemo i petljamo, no izgleda sa Sasom se ne moze drugacije...

Onda kad mi je u poruci napisao da je imao tezak udes, da je unisti auto.., da je on sav skrhan i u bolnici, sutra dan se ja pojavim u Banja Luci ispred radnje.. Auto ko novo.., a Sasa ziv i zdrav.., bez i jedne jedine ogrebotine, hvala bogu.. Gdje ce sta ce.., pa mi na autu pokazuje parnicu na blatobranu.., koja se moze polir pastom rijesiti i bez limara.. Toliko od strasnog udesa..

Ja sam se cuo telefonom sa A3M-om u Ljubljani, koji i sami kazu da imaju problema sa Sasom.., te me uvjeravaju da necu ostati bez novca.., pa vidjet cemo sta ce biti.., ali ne moraju me oni u to uvjeravati.., ovih 1.656KM koje sam ja zaradio i odvajao od mnogo cega da bi kupio to sto sam narucio necu tek zaboraviti..

Stupio sam u kontak i sa nasim kolegom BLACK KNIGHT, koji ima isti problem kao i ja.., samo malo duze..

Ja molim one kojima Sasa duguje novac/robu da mi se jave pa ako su zainteresovani da pokrenemo kolektivnu tuzbu jer kao grupa imamo bolje i vece sanse..

A ja cu takodjer u ponedeljak u Banja Luku.., malo do Sase.., pa ko zeli slobodno nek mi se javi i pridruzi...

I hvala adminima sto su odlucili da ne brisu ovu temu.., danas sutra ce ipak mozda nekome dobro posluziti i nauciti na nasim greskama, a ne na svojoj kozi...
 
Član
znas sta mi nije jasno, zasto on ovo radi... ako je vec u mogucnosti da naruci dijelove i iste proslijedi
jel on vrsi pljacku na ovaj nacin?
 
Član
ja se sjecam kad sam tek dosao na forum,znaci januar ove godine i onaj momak black knight je bio postavljao temu o ovim malverzacijama u vezi a3m i tad su ga banovali i po kratkom postupku odstranili sa foruma i njegova uopzorenja,da je tad sve objelodanjeno mnogi bi znali s kim bi imali posla a ovako kolko vidim kamara ljudi je za*ebana
 
Član
Meni jedino nije jasno šta još pišete ovde , sjedaj u auto , povedi sa sobom još raje i pravac BL !
 
Član
GoPlay je napisao(la):
kupovao sitnicu vrijednost 190KM placanje po isporuci i nije bilo problema sem kasnjenja od 2-3dana... moj prijedlog narucis dogovoris vrijeme do kad platis po isporuci... ako zakasni prijatno dovidjenja.. isto tako znam da momak sa foruma cekao i vise puta isao u BL po felge.. isto tako uplatio unarpijed cijeli iznos i cekao je preko roka 2mj ako se ne varam berza nick moze vam on pomoci :cool:

jeste nick berza...neki dan na bistricaku smo pricali oko tih felgi..kaze da je morao bas dosta cekati da dodju..al ih je dosta jeftinije platio zbog odugovlacenja ;)
 
Član
Deyo je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
ja se sjecam kad sam tek dosao na forum,znaci januar ove godine i onaj momak black knight je bio postavljao temu o ovim malverzacijama u vezi a3m i tad su ga banovali i po kratkom postupku odstranili sa foruma i njegova uopzorenja,da je tad sve objelodanjeno mnogi bi znali s kim bi imali posla a ovako kolko vidim kamara ljudi je za*ebana

Nije zbog toga banovan, ne širi dezinformacije bezveze. A tema je obrisana jer je bila u A3M podforumu.

nebitno,uglavnom niko nije procitao ono sto je trebalo da se procita
 
Član
Svaka tebi čast jarane kad možeš toliko dugo čekati a i vama ostalim .1600 KM nije mala stvar , ja da sam na tvom mjestu dosad bi mu polomijo i ruke i noge od rebara bi mu odbijo sav taj novac
 
Joj najbolji su mi ovi koji nisu poslovali sa A3M-om,svi bi nesto lomili kosti,de budite realni,uradi to i mozes samo kontra efekat napravit,da na kraju tebe Sasa tuzi.

Unajmit utjerivace je vec druga stvar :D

Uglavnom Bertony na sud ti fino i puno srece,da izganjas pare nazad i ako je pravde izvuces jos toliko :cool:
 
Početnik
zato ja nista necekam ..odem vidim ima nema ako ima kupim odma ako nema kazem zovi me kad imadnes al hebes A3M ..za sve ostalo tu je TAXI BAR ..moj komso.:icon_smile::cool:
 
Top