406

406

Član
Sharp lood ko' struja :D
A Gledam danas uporedjujem vas 2 j*ote pa sire ti ove 16ke ono izgkeda sad ko' krofna
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Sharp lood ko' struja :D
A Gledam danas uporedjujem vas 2 j*ote pa sire ti ove 16ke ono izgkeda sad ko' krofna

jesu...et15...ove su mu bas fino sjele...ali rijesit cemo na ljeto one ljetne sa distancerima i malo sirim gumama...215/50 R17 i 10-15mm distancere...mislim da ce tada biti ok....ovo je super za zimu...ja prezadovoljan... :traktor:
 
Član
evo jedna danasnja slicica...da ne bude da nikako ne azuriram temu...od novosti skoro nista...ubacio sam xenone u duga, sad je dan i po noci...kupljen je procesor zvuka Pioneer DEQ-P800...rok isporuke je 20.11. , tako da tada planiram da nastavim sa radom na muzici...ako neko zna gdje ima, rado bih kupio fabricki spojler na zadnjoj haubi ili ako neko moze da mi napravi isti takav...eto toliko :123:
 
Član
Evo da i ja malo azuriram svoj dio foruma...dugo me nije bilo, sramota bi sad bila da nisam nista radio... :D

Kompletno pranje(cak i sa donje strane), onda poliranje i onda generalno pranje unutrasnjosti...rezultati poliranja su vise nego ocigledni...samo su sada jos vise dosle do izrazaja neravnine na zadnjim lijevim vratima od udaraca nepazljivih, mojih mi dragih, sugradjana...isto tako su se i kapice na ventilima tu i tamo izgubile...no, da ne prejudiciram...evo vam slicice...

2lcmnfo.jpg


2ugyq6e.jpg


2hdw4uq.jpg


2v3l9pi.jpg


2i8uhbr.jpg


2d9zoqx.jpg


ra0s5j.jpg


2r5dwyo.jpg


25tdzdu.jpg


2r6dvdw.jpg


1231vfl.jpg


30tpc3l.jpg


f4me14.jpg


11l3rkn.jpg



eto toliko...u zdravlje ;)
 
Član
Evo mene opet. Posto mi procesor zvuka stize tek poslije nove godine, meni djavo ne da mira...nabavio sam sociva...polako sakupljam jos neke sitnice pa cu poceti sa radom...evo vidite moje planove za sledeci projekat...

2yxfbbm.jpg


30saycl.jpg


25stvrd.jpg


:123:
 
dobar peugeot,jos samo zatamnit stakla i to je to,ne treba pretjerivat.Koliko su kostale ove felge 16 mille miglia ak se smije znat
 
Top