406

406

Član
Eto ja kupio auto. Pardon, ima vec 5 mjeseci, al mi mrsko bilo postavljati slike. Nije neki auto. Sminka je to, al eto... Pezo 406, 2.0 HDi, 79kw, 2002. god...nema nist posebno od opreme...stadnard...i da...nisam jos prebolio onaj 405 :icon_sad: :icon_cry:
 
Član
A felMe, a Djordje Balasevic muzika?!A stolarija SMOKED :lol::lol: a a a??!?A ZENONI (njeAcki)
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Dobar zope;) imas kakvih planova,ili samo sipaj i vozi:D

Ima mnogo planova...nesto se vec radilo...nesto ce se tek raditi...pa onda ako sta pretekne, onda cu da sipam i vozim... :D
 
Super Moderator
jel ovo iz svice uvezen ?
imo je tetak davno ovakvog znam brate da je 210 bez problema iso, sad kupio onog 407 2.2 HDI bi-turbo a uskoro prelazi na Passat CC :lol:
nego, dobar auto pravo, samo fine felgice il one originalne alu, chip kod srdjana i mjera ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
jel ovo iz svice uvezen ?
imo je tetak davno ovakvog znam brate da je 210 bez problema iso, sad kupio onog 407 2.2 HDI bi-turbo a uskoro prelazi na Passat CC :lol:
nego, dobar auto pravo, samo fine felgice il one originalne alu, chip kod srdjana i mjera ;)

ovaj ide oko 198km/h...ma mjeri se polako sve...a moj sledeci auto je avensis ili accord...nece vise meni francuz u garazu...
 
Super Moderator
sasad je napisao(la):
allroad je napisao(la):
jel ovo iz svice uvezen ?
imo je tetak davno ovakvog znam brate da je 210 bez problema iso, sad kupio onog 407 2.2 HDI bi-turbo a uskoro prelazi na Passat CC :lol:
nego, dobar auto pravo, samo fine felgice il one originalne alu, chip kod srdjana i mjera ;)

ovaj ide oko 198km/h...ma mjeri se polako sve...a moj sledeci auto je avensis ili accord...nece vise meni francuz u garazu...

nije ti se valjda ogadio francuz ?
probaj malo audija i tako to... accord je prelijep volio bi jednog al tesko ga prodat i cijena mu pada a preformanse su boze sacuvaj nije djaba honda ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
sasad je napisao(la):
allroad je napisao(la):
jel ovo iz svice uvezen ?
imo je tetak davno ovakvog znam brate da je 210 bez problema iso, sad kupio onog 407 2.2 HDI bi-turbo a uskoro prelazi na Passat CC :lol:
nego, dobar auto pravo, samo fine felgice il one originalne alu, chip kod srdjana i mjera ;)

ovaj ide oko 198km/h...ma mjeri se polako sve...a moj sledeci auto je avensis ili accord...nece vise meni francuz u garazu...

nije ti se valjda ogadio francuz ?
probaj malo audija i tako to... accord je prelijep volio bi jednog al tesko ga prodat i cijena mu pada a preformanse su boze sacuvaj nije djaba honda ;)

jasta je...morao se ogaditi...ovo je 9-ti po redu...ne bih audi...samo hodna, mazda ili toyota za klasu veca od ovoga...znaci accord, 6 ili avensis...
 
Top