2005 VW Jetta - slike str. 7.

2005 VW Jetta - slike str. 7.

Član
@Astra - moguce je jer budem cesto u zenici

@stefan - Ako bog da KW gewinde uskoro ;)

@ArminM - reci im, reci im :cool: , hvala ;)

@pioneer_09 - vidjet cemo, to je ostao fazon sa onim felgama isto ako se sjecate ali o tom po tom :D

@nOKe - ma brate kriza sad al bit ce uskoro :D

Hvala svima ;)
 
Početnik
vidi vidi sve se nema a nove flegace...fino fino a de mi bogati reci imas li se ti gdje drugo slikat osim ispred roamnove kuce :p hehe...nema sta ET je bio dobar sad je jos bolji...a ima opruge su bile ako hoces da ti pogledam,nanio toga moj jaran..tebi idu od golfa 4 ke jelde ??
 
Član
Prodo one i doplatio pa kupio ove jbg borim se :D
Ma odustao sam od opruga jer nije to to da na ove amortizere stavljam sportske opruge ne bi to dugo izdrzalo a ovako gewinde kupim i imam ih dugo vremena
a gdje cu ga slikat kad nemam ja kameru vec on :lol:
 
Član
skupit cemo para pa da ti doniramo kakav telefon s kamerom,da si preko mene uzeo u eronetu telefon na pretplatu sad bi ga imao sigurno,,hahah:D
 
Član
ja licno nisam vidio ljepsu...svasta sam vidjeo ali ova mi nekako baca na fabriku ali je prelijepa
 
Član
dobar vlasnik pa mora i auto biti ok. S dinom se druzim reci cemo cesto,posto cesto idem u travnik. extra je momak,zasluzuje da ima dobar auto. Mislim da je njegov auto jedan od najljepsih u travniku. Puno ljepsa jetta uzivo nego na slikama,i uzivanje je voziti se njome;);)
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
dobar vlasnik pa mora i auto biti ok. S dinom se druzim reci cemo cesto,posto cesto idem u travnik. extra je momak,zasluzuje da ima dobar auto. Mislim da je njegov auto jedan od najljepsih u travniku. Puno ljepsa jetta uzivo nego na slikama,i uzivanje je voziti se njome;);)

hajd da sve potpisem...;)
 
Član
Lija je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
dobar vlasnik pa mora i auto biti ok. S dinom se druzim reci cemo cesto,posto cesto idem u travnik. extra je momak,zasluzuje da ima dobar auto. Mislim da je njegov auto jedan od najljepsih u travniku. Puno ljepsa jetta uzivo nego na slikama,i uzivanje je voziti se njome;);)

hajd da sve potpisem...;)

hajd vala:cool:
 
de mi reci jesi li zadovolja sa ovim farovima? kakvo je osvijetljenost snjima?
Bora je ko lutkica,boja i ona hromirane lajsnice su baas sminka...
 
Top