2005 VW Jetta - slike str. 7.

2005 VW Jetta - slike str. 7.

Član
RE: 2005 VW Jetta - update

Uf..prejake su felge...a i tvoje stare su pravo dobro na Subarua sjele... :icon_smile:
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - update

Evo par slika sa novim felgama i xenonima
Jbg mrak pao al bit ce boljih slika preko dana kad uhvatim vremena i operem auto













To je to za sad i mislim da ove godine vise nista necu raditi jer sam se istrosio puno
Ostalo mi je jos spustanje, auspuh i chip ali sve ce to pricekati dok ponovo ne skupim para

Sad jedno pitanje ako mi neko moze reci
Kako je najbolje da falc ispoliram na felgama ?
Znaci neki postupak sta mi treba od materijala kako sta ide da i to jos uradim i miran sam ?
Hvala :cool:
 
Administrator
RE: 2005 VW Jetta - slike

odlicna jetta;) a za poliranje javit ce ti se enesss ili noke pa ce ti opisati postupak;)
 
Legend
RE: 2005 VW Jetta - slike

prelijepo nema sta druze,a sve si vec rekao,znas kako dalje ;)

a za poliranje felgica,jesu li tvornicki ispoliran rub,ili je neko naknadno radio znas li ?

ako su takve iz tvornice , preko poliranog ruba je plastificirano sto znaci da nebi bilo dobro ici grubim pastama ,one bi izgrebale plastifikaciju i samo bi pobijelilo .... u tom slucaju neka fina pasta

a ako je rub poliran , odnosno neko polirao rucno ili masinski.....tu imas raznih rjesenja kao : sonax alu paste,abro alu pasta,...najjeftinije a ucinkovito PUROL pasta,....itd itd a po meni najbolje , kreda za poliranje metala , brusilica i mekan filc....i ispada kao ogledalce

http://i45.tinypic.com/r8h25w.jpg

http://i47.tinypic.com/wlapv4.jpg
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - slike

Posto nema nikako finih slika ''zavrsenog'' auta evo napokon par
Na slikama izgleda veca koza nego sto je uzivo ali eto ubrzo ce gewinde











Tu je jos planova od gewindi, muzike, chipa i tako tih sitnica ali dok se malo popravim finansijski :D
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - slike

predobro auto,na slikama nije ni blizu kao uzivo,,,perverzija je ziva;););)
 
Administrator
RE: 2005 VW Jetta - slike

odlicno;) samo skini i to ET kad si sve skinuo ;) i normalno da ce puno bolje izgledati kad dodju gewinde ;)
 
Član
ET sigurno nece skinut,bar koliko sam ja upoznat.ET ima historijsku pricu,tako da sam siguran da ce ostat. :D
 
Top