zzzzzzzzuuuuuuuuuu

zzzzzzzzuuuuuuuuuu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bicu aktivan, kako i ne bih pored svih ovih kola...

Eh da je EVO, odmah bi se zenio... :D

slika... odmah dodje...
 
07012007515ol2.jpg

image848av2.jpg
 
Jedna slika u selu, jedna na parkingu.
Tek treba da se sredjuje.
Auto je kao sto vidite udaran (jer ga neki idiot na parkingu uvek zakaci)
za mozda mesec dana ide u Mitsubishijev servis da vidimo da li ima nekih vecih kvarova na motoru jer za sad radi kao nov.
Ako je sve ok u motoru ostaje kod nas i sredjuje se, ako ne onda se prodaje i uzima nesto drugo.

Planiram da stavim na zadnja 3 stakla zatamnjenje od 50%.
kupio sam neku foliju

mozda promenim poziciono svetlo u plavo
imam 2 diode

enterijer cu presvuci u crveno crnu kombinaciju

i tad bih mozda mogao ispod sedista i ispod pedala da ubacim crveno svetlo

sredio bih branike ili stavio neke nabudzene za sta nemam kesa jos uvek...

pragove takodje

stavio bih obrvice na farove

palo mi je na pamet da stavim foliju preko haube u fazonu karbona mada ne verujem

mozda neonke/diode - crvene - plave

ako bih stavio branike onda i spojler pozadi mada ne znam kako to stoji(da li moze da se skine ili je fixno)

lambo vrata bih takodje voleo...

alu felne cim skupim pare

Ozvucenje ce biti ubaceno pre svega ovoga...(elipse magnat, napred magnat i pojacalo da gura prednje zvucnike)

na vratima onaj deo sto je od neke tkanine ili cega god da se presvuce u nesto crveno ili crveno crno

cajgere bih uradio nekako isto u tom tonu(ako neko ima ideju kako ovo da odstampam neka javi)

Verovatno cu zameniti rucicu menjaca iako je ova ok.

hocu da na prednje levo krilo nalepim slicice coveka, pa invalida, pa motoriste... i kao fora reckice koliko sam ih pokupio

takodje me je jako zanimao flip flop gepek i hteo sam da ga napravim ali nigde nisam mogao da nadjem sarke za to(ako znate gde u bg ili kako nabaviti to javite)

cuo sam na jednom autu(golf2) da ima onu sirenu iz tramvaja - zrrrrnnn i to me zanima.

kupicu nastavak za auspuh da izgleda kao neki veliki hromirani (ili mozda cak onaj sa diodama) :D

ako se setim jos necega sto sam hteo dopisacu vam.
Mada mislim da ima i previse ideja za pocetak - a pocetak ce biti od jeftinijih zanimacija...

i na kraju ako bih sve to uradio onda bih skupio pare da uradim kao vatru iza prednjeg tocka preko vrata...

Auto ima jako lepe crte i mislim da bi bio bomba kad bi se nabudzio.

Nadam se da cu imati malo pomoci oko ovih stvari jer nikad nisam radio, a stvarno me zanima...
Hvala unapred, hvala svima na dobrodoslici i pozdrav...
 
Upravo sam naleteo na ovu sliku i izgleda mi haos...
Samo bih vise voleo da nije crn jer ne volim bas puno tu boju.
Mozda bordo kao moj ili sl...

3256.jpg
 
Član
LOL wellcome...
Ta ideja lambo doors je extra, bas mocno izgleda na autu s 5 vrata...
PS : ovo sam zaboravio, a takodje super zamisao- "sredio bih branike ili stavio neke nabudzene za sta nemam kesa jos uvek..."  
Sretno sa radovima, i mislim da si sretan jer sve mozes nac kod nas, cak i vise od toga..:D Ne moras se zezat sa njemackom, austrijom, i sl..
 
zamalo da zaboravim

Ako bih stavljao obrvice onda bih stavio i Angel eyes(ili prave ili onu foru sto se pravi sa 2 diode (okacicu snimak ako vec nije neko okacio)
Ali za to bi mi trebali bistri farovi koje nigde ne vidim u prodaji.
Ako neko zna neka kaze...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top