zzz

zzz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdrav, prijavio sam se davno ali nisam se prestavio pa evo sada. Dolazim iz mostara imam 17.5 g. trenutno ne vozim niša normala, ali za koji mjesec najvjerovatnije golf 3 ili 2 2.0 16v. toliko od mene
 
Član
još da kažem, bavim se pomalo pravljenjem svijetlećih reklama, vizit karata, štampanje plakata , naljepnica po autima, motorima , maicama, kačketima, reklama po upaljačima olovkama, izrada veza po maicam i td sve što taj posao nosi sa sobom
 
Član
punisher je napisao(la):
još da kažem, bavim se pomalo pravljenjem svijetlećih reklama, vizit karata, štampanje plakata , naljepnica po autima, motorima , maicama, kačketima, reklama po upaljačima olovkama, izrada veza po maicam i td sve što taj posao nosi sa sobom
Ti si onda nas covjek drug, treba vidjeti sa edom i ostalom bargrom kako sta za naljepnice... ;)
 
Član
ErRoR je napisao(la):
punisher je napisao(la):
još da kažem, bavim se pomalo pravljenjem svijetlećih reklama, vizit karata, štampanje plakata , naljepnica po autima, motorima , maicama, kačketima, reklama po upaljačima olovkama, izrada veza po maicam i td sve što taj posao nosi sa sobom
Ti si onda nas covjek drug, treba vidjeti sa edom i ostalom bargrom kako sta za naljepnice... ;)

brate možda mogne ako hoćete i ja još vidim s jednim , ja đabe naljepnice one koje tražite a vi meni jednu reklamu ovdje hheeh :D:D:icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
Eto tebi posla ali da se razumijemo trba da bude u pola cijene i barem 30-tak naljepnica gratis! :) Pozdrav i dobro dosao!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top