ZZ svim forumasima

ZZ svim forumasima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zovem se Davor dolazim iz Kiseljaka , prijavio sam se na ovaj forum jer smatram da su na njemu ljudi slicni meni (zaljubljenici u automobile) Nadam se da cu nauciti puno toga od vas i da cete mi pomocu u nekim odlukama koje zelim ostvariti , takodjer smatram da cu i ja vama tako pomoci . Btw Vozim Alfu Romeo GT ali nadam se ne jos zadugo :) (ne zbog toga sto autu nesto fali nego sto zelim sebi golfa gti-a dovuci :) )
 
HFintegrale je napisao(la):
Pozz i Dd ;)

kakav GTi poslije Alfe pokajat ces se :123:

Ma mislim da necu jer sam vozio auto i ludnica je al sto se tice dizajina i svega nije alfi ni do koljena to stoji samo da skontam kako slike objaviti jos pa da vidite i ovo zelim cuti i vase savjete :)
 
RS TURBO je napisao(la):
Dobro dosao :D "kus sa konja na magarca" :icon_smile:

ma ja sam okorijeli vw-ovac i ima sam golfa tdi-a pa su mi ga ukrali i onda uzmem ovo jer stari nije odobravao gti-a medjutim sad sam ga nagovorio al nitko nece alfu :(

Usput moze li mi netko pomoci kako da ucitam sliku?? :) hvala unaprijed
 
Član
Tu kliknes i onda nadjes sliku i onda kliknes na dodaj prilog... i to je to samo moras paziti da nije slika prevelika, jer ces je morati smanjiti da bi je mogao dodati :D
 

Prilozi

  • untitled.bmp
    197,3 KB · Pregleda: 9
RS TURBO je napisao(la):
Tu kliknes i onda nadjes sliku i onda kliknes na dodaj prilog... i to je to samo moras paziti da nije slika prevelika, jer ces je morati smanjiti da bi je mogao dodati :D

ahaa thx puno :) a sad cu ja to u irfanu smanjit :)
 
Dobro dosao, ako hoces GTI V slobodno uzmi, auto je samo takav, mislim dobra je i Alfa, ali petica GTI je za svaku pohvalu;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top