zvukovi u prednjem desnom tocku

zvukovi u prednjem desnom tocku

Član
prije 2 god kada sam postavljao svoje prve alu felge na brava auto sletilo s dizalice, prednji desni kraj, jedva sam ga ponovo vratio na dizalicu i nesto uradio, do sad nisam imao nikakvih problema, bas je jak udar bio(citaj prejak) mjenjao sam do sad na toj strani lafet, prije 2 dana se vozim gradom i slucajno prokonta da mi nesto para tj cuje se stisam muziku i kad idem sporije neki zvukovi se javljaju, pomalo sumnjam na disk plocice mada mi nekako nije to taj zvuk jer mi je isto desilo s puntom pa je nekako grebalo i bas se kontalo da je to to, ovdje isto da je nesto otpalo pa sad udara u nek drugi qrac, kad idem brze naravno necuje se nista:D
 
Član
predpostavljam kad je pao sa dizalice da je udario diskom u beton. da ti nije malo disk kriv ili onaj zastitni lim oko diska. skini tocak pa zavrti rukom disk i vidi kako se ponasa.
 
Član
upravo tako, udario je diskom u beton, to je bilo prije 2 god pa mi je nejasno, bili odma to pokazivalo? morat cu na dizalicu i probati pa vidjeti mogu li ja ista skontati, jer nevozi mi se majstoru odma dok neutvrdim sta je jer me uvijek opale po djepu ko najvecu budalu..zadnji put mi mjenjali i sto netreba..
 
Član
pa na parkingu sam skines tocak i malo pogledas. ako ne mognes sam odgonetnuti sta je onda odes majstoru
 
Kao sto ti rece Emir,skines tocak i zavrtis disk,moze biti da ti je od tog udara disk stradao ili onaj lim oko njega,,a moze biti i da ti je lezaj otisao,on se zna cuti,kao da huci,a mislim da je to lezaj,jer d ti je ostetilo disk,to bi se culo prije ,a ne sad,ali u svakom slucaju pogledaj.....
 
Član
elmir je napisao(la):
prije 2 god kada sam postavljao svoje prve alu felge na brava auto sletilo s dizalice, prednji desni kraj, jedva sam ga ponovo vratio na dizalicu i nesto uradio, do sad nisam imao nikakvih problema, bas je jak udar bio(citaj prejak) mjenjao sam do sad na toj strani lafet, prije 2 dana se vozim gradom i slucajno prokonta da mi nesto para tj cuje se stisam muziku i kad idem sporije neki zvukovi se javljaju, pomalo sumnjam na disk plocice mada mi nekako nije to taj zvuk jer mi je isto desilo s puntom pa je nekako grebalo i bas se kontalo da je to to, ovdje isto da je nesto otpalo pa sad udara u nek drugi qrac, kad idem brze naravno necuje se nista:D

meni upao kamen između kliješta i zaštitnog lima pravio haos ružan zvuk na manjim brzinama,ja belaja nema ko nije gledao trap pa jedni kažu ovo drugi ono,kad ono kamen,al znaš kako je obrušen jbg.
 
Top