zvucnik, ne radi...

zvucnik, ne radi...

Član
tek danas skontah da mi ne radi jedan zvucnik onaj eclipsasti, skopcan ali ne radi, samo radi onaj mali gore sto je isto na njemu, ali on ne radi, moze li se ovo kako napravit... je li komplikovano:icon_question:
 
Administrator
Hajde ti fino otvori jednu temu i tu pisi svoje kvarove. Svaki dan dodjes sa novim kvarom i otvoris novu temu. Naravno mi smo tu da se pomogne, al' izgleda da se nikome ne kvari auto ko tebi. Nastavi u jednoj temi pisati svoje kvarove, kojih nazalost izgleda imas previse...

LP
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Hajde ti fino otvori jednu temu i tu pisi svoje kvarove. Svaki dan dodjes sa novim kvarom i otvoris novu temu. Naravno mi smo tu da se pomogne, al' izgleda da se nikome ne kvari auto ko tebi. Nastavi u jednoj temi pisati svoje kvarove, kojih nazalost izgleda imas previse...

LP

vazi nije problem ;)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Hajde ti fino otvori jednu temu i tu pisi svoje kvarove. Svaki dan dodjes sa novim kvarom i otvoris novu temu. Naravno mi smo tu da se pomogne, al' izgleda da se nikome ne kvari auto ko tebi. Nastavi u jednoj temi pisati svoje kvarove, kojih nazalost izgleda imas previse...

LP

:lol::lol:


Pogledaj dobro sve kablove da se nije sta malo prekinilo.
Ili jednostavno spoji taj zvucnik na drugu stranu i odmah ces znati sta je.
 
Član
Franki je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
Hajde ti fino otvori jednu temu i tu pisi svoje kvarove. Svaki dan dodjes sa novim kvarom i otvoris novu temu. Naravno mi smo tu da se pomogne, al' izgleda da se nikome ne kvari auto ko tebi. Nastavi u jednoj temi pisati svoje kvarove, kojih nazalost izgleda imas previse...

LP

:lol::lol:


Pogledaj dobro sve kablove da se nije sta malo prekinilo.
Ili jednostavno spoji taj zvucnik na drugu stranu i odmah ces znati sta je.
sve sam to radio nije do kablova nego do zvucnika...:icon_rolleyes:
 
Član
Jednostavno kupi drugi, to bar danas nije skupo. Jer imaj na umu da cim dodjes u neki servis da ga nece uzet u ruke bez 15-20 km
 
Član
Ne popravljaju se ti jednostavno se ne isplati :icon_rolleyes:

Il kupi druge il ubaci kakv wooofer u gepek da imas bass a sa tih ces imat srednji i visoki ton na tim sto rade
 
Član
nezz koja ti je velicina zvucnika ako su ti 16.5 cm melvin prodaje :icon_smile:
evo link http://www.bhtuning.com/p-fabricke-vw-zvucnike-16-5-cm-t-65312.html
nisu ni skupi :cool:
edit: izvini nisam vidio da trazis elipse :D
 
Član
Ne trebaju covjeku ti trebaju mu elipsasti pise na pocetku teme samo ne znam koja velicina elipsi ak su na polici onda su 6x9'' i trebaju mu koaksijali zvucnici il ti ga kod naz poznati trosistemski,cetverosistemski ....itd :D
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ne popravljaju se ti jednostavno se ne isplati :icon_rolleyes:

Il kupi druge il ubaci kakv wooofer u gepek da imas bass a sa tih ces imat srednji i visoki ton na tim sto rade

ma imam woofer, ali kad ga izkljucim slabo se cuje...
 
Član
Pa drzi ga ukljucenim :D :lol: normalno da ce se slabije cut, zato ti i govorim da pokrijes wooferom ovo podrucije niskih tonova sto ne proizvodi pokvareni zvucnik, visoki kazes da ti rade

Al eno pik- pun zvucnika a imas i u mobil medi magnat classic onu pocetnu seriju 16.5cm i elipse 6x9 oko 40 KM novi
 
Član
evo da ne otvaram novu temu, od juce me zeza centralna, nekad oce da odkljuca na daljinsko a nekad nece, a da zakljuca nikad, a kad ga rucno kljucem zatvorim zatvara sve, al se cuje da je motoric na silu zatvoren, ne dobiva kontakt, sta moze bit?:icon_question:
 
Top