Zvučnik 15'' + pojačalo

Zvučnik 15'' + pojačalo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pojacala tog ranga tipa alpine 354x se prodaju po 20-30KM po piku a to su odlicno slozeni ampovi...znaci taj tvoj ne vrijedi ni toliko...zvucnk nezz koji je ali je vjerovatno neka sklj marka tako da vrijedi max 50KM...
realna cijena tog kompleta je max 100KM ali bolje ostavi tako pa naleti mozda kakva budala...
kod nas se stvari prodaju za takvu sicu da to nije normalno...tako da bi dobio realnu cifru treba ti puno srece...
i da,ovi navodi snage su smijesni...te cifre okacite macku o rep...to pojacalo ako ima 100 w dobro i jest...
 
i tih 100km je puno, ak dobijes toliko na konju si, kakvih se danas setupa moze sloziti sa brandiranim stvarima za male pare, to je cudo.. a ovo.. trazio si iskreno..
 
Početnik
Ja kupio pionir 10ku 350rmsa i pojacalo od struje izaslo me nekih 90-100km max pojacalo je ono neko proplus i predobro "goni" 10ku,pa se sad ti sracunaj ;)
 
Član
marko_v je napisao(la):
pojacala tog ranga tipa alpine 354x se prodaju po 20-30KM po piku a to su odlicno slozeni ampovi...znaci taj tvoj ne vrijedi ni toliko...zvucnk nezz koji je ali je vjerovatno neka sklj marka tako da vrijedi max 50KM...
realna cijena tog kompleta je max 100KM ali bolje ostavi tako pa naleti mozda kakva budala...
kod nas se stvari prodaju za takvu sicu da to nije normalno...tako da bi dobio realnu cifru treba ti puno srece...
i da,ovi navodi snage su smijesni...te cifre okacite macku o rep...to pojacalo ako ima 100 w dobro i jest...

ooooooooooj hvala čojk otvorio si mi oči xD
 
Član
sad je muzika, al ne samo to, jeftino... pogotovo polovno... malo se kupuje, rijetki oni sa kesom, vecinom zamjene... a dosta se prodaje, isfura raja i goni ga samo da ne stoji...

realno ovako nesto ide do najvise 80km i tada racunaj dobro si prosao ;)
 
Član
Limpi je napisao(la):
sad je muzika, al ne samo to, jeftino... pogotovo polovno... malo se kupuje, rijetki oni sa kesom, vecinom zamjene... a dosta se prodaje, isfura raja i goni ga samo da ne stoji...

realno ovako nesto ide do najvise 80km i tada racunaj dobro si prosao ;)


ooooj admini zakljucajte temu past ce mi cijena na 50 KM hahahaha
 
Član
Otvorio temu, a sad mu krivo kad kazu koliko vrijedi :D:D

Nego, to se ti smatras nesto drugacijim od nas ostalih pa bojis slova i boldujes :icon_rolleyes:
 
Član
jusuf je napisao(la):
Otvorio temu, a sad mu krivo kad kazu koliko vrijedi :D:D

Nego, to se ti smatras nesto drugacijim od nas ostalih pa bojis slova i boldujes :icon_rolleyes:

krivo mi ??? po čemu si to zaključio vidis da svaki moj post sadrzi ooj pa onda " hahahaha " btw: muziku uopšte ne prodajem ja nego jaran al mrsko mi to objasnjavat

Smatram se boljim sto bojim slova i boldujem ??? " to je meni baš hahahah " pa ak me to čini boljom osobom nego što jesam onda je to to ;)
 
Član
Kad su ti rekli koliko vrijedi tvoja muzika, odma bi da lock-as temu.

Nisam rekao da si bolji, nego drugaciji od nas ostalih, procitaj malo bolje moj post ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top