zvucnici za golfa 2

zvucnici za golfa 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
umene rođak ima u armaturi one orginalne blaupunkt al mogu se onde staviti i neki drugi
ima uzet naki mali zvučnika nevjerujem da ima baš orginal al ima slično
 
Član
black je napisao(la):
da li neko zna gdje se ima za kupiti originalni prednji zvucnici od golfa 2..

Imaju kod mene pioneer za golfa 2 naprijed... origigi :) a imam i 4 komada one kopije pioneer, 20km dva komada... dobri su, služe... ali nejakiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)
 
Član
ma samo bitno da je ta velicina,mislim da su kod golfa 8 cm naprijed,najlakse ces naci pioneere......evo ima antrax :cool:
 
Početnik
phonocar ph 2/068 , cijena 56KM


2- Wege Lstpr.- Woofer Ø 87mm
Watt Peak 50 - Rms 20 - Dome Tweeter Polycarbonate


2_068.jpg
 
Član
E druze mogu ti ovakvi ali cuvaj se ovoga drugog visokog jer i ja sam stavljao u svoga golfica ali pazi da te visina ne zaj*baje jer moguce da neces moci poklopac ustimati onda . i kod mene je malo odignut poklopac a jos sam moro malo da turpijam plastiku okolo i nekako je upao, ne ko original ali hajd opet bolje jaci nego nikakav :D
 
Član
Moji probani, sviraju perfektno i stanu perfektno bez problema :)

Sviraju k'o da nisu s pijace :lol:
 

aga

Član
pozdrav! posto sam novi pa ne mogu da otvorim novu temu pa cu ja ovdje da pitam jel ima neko da prodaje zvucnike sto idu u tablu od golfa 2 il ako neko zna gdje se mogu kupiti neki solidni a mogu i malo bolji da im je cjena pristupacna!
 
Član
ne znam iz kog si grada, ali imas povoljne u Sarajevu, electronic centar na Marijin-dvoru na tramvjskoj stanici, solidno rade svoj posao... A i ovo sto Muha nudi je odlicno resenje, u svakom slucaju kvalitetnije samo skuplje za nekih 25KM...
 
Član
ili ako hoces ima kod mene prijatelj nekakve kenwood zvucnicice izvadio iz dvojke skoro nekad i stoje mu kuci, mislim da je cjena 30km a da su 40 watts snage ... polovni su, ali nisu nigdje osteceni i rade bez problems-a ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top