zvucnici sony

zvucnici sony

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh posto sam u ovo neupucen
moze li mi neko odgovoriti koji su najbolji sony zvucnici od 17 i 13 cm da ugradim u auto
 
respo je napisao(la):
eh posto sam u ovo neupucen
moze li mi neko odgovoriti koji su najbolji sony zvucnici od 17 i 13 cm da ugradim u auto

moja preporuka je da nikako ne uzimas sony...uzmi pioneer ili alpina za malo vise para...ili za pare koje bi platio najbolje sony, uzmi pioneer ili alpina srednje klase i bit će bolji od tih sony...
 
Član
za sony zvucnike pitam sa razlogom
znam da su mozda treci cetvrti po pitanju muzike za auto al me zanima bas sony
i ne ganjam da probijam decibele nego samo pristojan zvuk koji ne mogu dobiti sa fabrickim zvucnicima

(znao sam da ce se bar neko javiti sa recenicom uzmi pioneer ili nesto drugo)[/u]
 
Član
budi malo precizniji sta trazis od sistema,za koju vrstu muzike,da li spajas na cd-player ili neko pojacalo.... :icon_rolleyes:
 
Član
imam sony dvd C1 i imam pojacalo koje jos nisam prikopcao oznaka je ZR604 pise 600W

znaci nista odredjeno sto se tice muzike
sve osim narodne :p
 
Član
XS-HT130SN i XS-HT130SN ili slicni-najbolja kombinacija ako ih spajas na to pojacalo,e sad kako ih nabaviti i njihova cijena.....to je vec teze...
 
Član
marko_v je napisao(la):
XS-HT130SN i XS-HT130SN ili slicni-najbolja kombinacija ako ih spajas na to pojacalo,e sad kako ih nabaviti i njihova cijena.....to je vec teze...
pa valjda tih ima po ovim radnjama gdje je sony zastupnik
 
Član
mozda neces naci bas taj model ali slicne ces vec naci,ja mislim da su oni najbolji,vazno je da gledas da su ti priblizno rms snage kao i tvoje pojacalo,naravno tu je i velicina (13 i 17 cm)......

;)
 
Član
znaci taj rms je vazan ?

ma samo nek je zvuk dobar kad malo jace pojacam sto kod obicnih nije moguce (ne mislim sada da se cujem sa carsije do titove cisto kad sam negdje recimo na izletu da se cuje dok rostiljamo :) )
 
Član
pusti ti te price sony nevalja ... ja sam imao dosta stvari od sony a imam i sad HU i woofer i extra bolje nemoze bit...
a moja preporuka za zvucnike SONY od 13 cm ti je slijedeca.. xa-F1335 3WAY 40 RMS ...odlicno rade cist zvuk dobar bass sve savrseno , ako te zanimaju imam ti ja 1 par takvih zvucnika..
poz
 
Član
jbga izvini og1 zaboravili mi da si ti velemajstor i stara ruka autoakustike :cool: ... ;)

druze u sustini koje god zvucnike sony da uzmes neces pogrjesit ... IMHO svi su isti samo drugcije izgledaju i imaju drugciju oznaku :D ...
 
Član
eddo je napisao(la):
jbga izvini og1 zaboravili mi da si ti velemajstor i stara ruka autoakustike :cool: ... ;)

druze u sustini koje god zvucnike sony da uzmes neces pogrjesit ... IMHO svi su isti samo drugcije izgledaju i imaju drugciju oznaku :D ...

nisam velemajstor nego sam imao sony i dosta drugi marki zvucnika u autu pa mu prenosim svoje iskustvo /....doktore edo
 
Član
sony zvucnici definitivno uz SAL su najjeftiniji. malo stvari na svijetu je jeftino a dobro, od kojih niti jedna nije iz autoakustike.
 

IGY

Član
ja se drzim one
"nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari"
sto znaci da ces kupovinom tih sony zvucnika nakon kratkog vremena ces ih mjenjati jer ces shvatiti da to nije to
moja preporuke uzmi neke koaksijalce od DLS moze se za cirka 100 km naci nesto pristojno, ako vec hoces normalan zvuk u autu
 
Početnik
sony ? jarane 50KM dodas i uzmes sta valja ..imo sam i HU i Pojacalo i zvucnike i woofer SONY..odsad radje uzimam roland onu americku neg sony ..bolji su pioneerovi zvucnici ..najbolja solucija neke DLS svedjani to prave brale super natural sound ..:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top