Zvucnici ne rade

Zvucnici ne rade

Član
Primjetio sam da mi ne rade zvucnici u prednjim desnim vratima, tek tako prestali. E sad kako sam u skripi sa vremenom pokusao bi to sam uraditi a neznam odakle poceti da ne dangubim i nisam siguran kako skinuti tapacir sa vrata?
Ja... auto je golf v i svaki savjet bi mi dobrodosao
 
Član
Ma ja mu neznam nista,niti se sta vidi kad skines tapacir,trebalo bi sve raskupusat i provjerit zice od cd-a do zvucnika sigurno je negdje prekid ?!
 
Član
Izvadi player pa spoji te prednje zvucnike na izlaze od zadnjih pa vidi radel da eliminises mogucnost da su izlazi na playeru otisli a pregledaj i opcije na playseru da ti ko nije iskljucio prednje zvucnike slucajno cackajuci
 
Član
RE: Zvucnici ne rade,j...ga nisu vise zvucnici,sad je belaj

Ustanovio kvar na zvucnicima,na samom stoku na ulazu u vrata zica prekinuta. Posto sam morao skidati vanjsku oblogu vrata jer sa unutrasnje strane nije moguce kako bi dosao do prekida zice, zvucnik sam napravio ali sam napravio veci belaj. Sve vratio onako kako sam skinuo ali mi sad kompletna strana nema struje, tj. nerade podizaci ni na prednjim desnim ni zadnjim vratima,svjetlo, ne zakljucava vrata, retrovizor....ali je bitno da zvucnik radi :icon_mad:
Forumasi dragi sta mu li je sad, hitno mi je jer auto ne mogu zakljucat :icon_question:
 
Top