Zvucna karata driver

Zvucna karata driver

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Formatiro sam racunar..ali uvjek zaboravim koja mi je zvucna..znam samo da je realtek ...imam na cdu ..ali nesto nece da se inst..a nekad sam skido s neta..da li postoje ti modeli od zvucni ili kaok to..jer sad mi samo pisci u racunaru ne zvucnici;);)
 
Početnik
Taaky je napisao(la):
Formatiro sam racunar..ali uvjek zaboravim koja mi je zvucna..znam samo da je realtek ...imam na cdu ..ali nesto nece da se inst..a nekad sam skido s neta..da li postoje ti modeli od zvucni ili kaok to..jer sad mi samo pisci u racunaru ne zvucnici;);)

idi System pa Device Manager pa nadjes tu ne instaliranu zvucnu, desni klik i odaberes Update Driver Software..i pokupis sa neta drajver

bar ja tako uradim ako nemam drajver..
 
Član
jest gledo sam nema tamo update..samo troubleshout ..kako se vec pise...moram ja sam inst je...
 
G

GoPlay

nadji na netu program everest. i znat ces sve sto treba oko drajvera koji je i kako sta...
a posto je realtek daj reci koja ti je maticna ploca pa cu ti odmah naci driver!
 
ako nista od toga ne pomogne,instaliraj pc wizard besplatan program,i tu mozes naci sav info o racunaru,kada skontas koja je onda idi na stranicu www.driverguide.com i tu imas preko milion drivera registruj se i pucaj nadji driver.eto nadam se da je od pomoci pozz;)
 
Član
ocitas oznaku na ploci, ako je imalo kvalitetnija imas drivere na njihovi stranicama tipa asus gigabyte i slicno...ako je neka tipa ecs i ostalo smece trazi po forumima...uglavnom sve se moze naci...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top