"Zvjezdano Nebo"?

"Zvjezdano Nebo"?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da li zna neko ko bi mi mogao uraditi u Mostaru, ili okolici Mostara zvjezdano nebo, led-ice u tapacirungu krova kao sto to RCat ima u rx-8ici ? I ako da, gdje nabaviti LED-ice, zice i kontroler ?

thx ;)
 
Član
Ako zvjezdano nebo neces praviti na krovu auta (sa vanjske strane), onda bi ovo trebao biti tuning enterijera auta.... Sorry za off...:cool:
 

IGY

Član
Sina je napisao(la):
Ako zvjezdano nebo neces praviti na krovu auta (sa vanjske strane), onda bi ovo trebao biti tuning enterijera auta.... Sorry za off...:cool:

hhahahahaha
pa moj Tibore :lol:


evo prebaceno u odgovarajuci podforum

uzmi one lampice za jelku pa izbusi rupise i poredaj lampice, uzmes pretvarac napona sa 12 na 220 i malo se potrduis ukljucis i mastu i eto ga
 
Član
IGY je napisao(la):
uzmi one lampice za jelku pa izbusi rupise i poredaj lampice, uzmes pretvarac napona sa 12 na 220 i malo se potrduis ukljucis i mastu i eto ga

Nadam se da imas rodbine u vatrogasnoj brigadi.....:icon_biggrin:
 

IGY

Član
Sina je napisao(la):
IGY je napisao(la):
uzmi one lampice za jelku pa izbusi rupise i poredaj lampice, uzmes pretvarac napona sa 12 na 220 i malo se potrduis ukljucis i mastu i eto ga

Nadam se da imas rodbine u vatrogasnoj brigadi.....:icon_biggrin:

ili ako nista kvalitetan PP aparat :lol:
 
Početnik
pa sto ne kontaktiras rcat, ako se ne varam ona je imala to jako lijepo opisano (cak i sa slikama) u temi koja je izbrisana, ono o mazdi... ne sumnjam da ce ti rado opisati proces... a, u krajnjoj liniji, kod kakvog autoelektricara, pa pitas - znat ce oni sta da se radi
 
Član
jebote, pa nisi curica / zenski spol, šta će ti to... mene bi bilo sramota bilo koga povest sa tim zvjezdicama...:lol:
 
Član
Ne nuzno da ce se busiti ledice...imam u glavi interesantniji dizajn zvjezdanog neba...nece komplet ici po tapacirungu, nego po sredini u sirini stropnog svijetla naprijed, u 3 reda i sirine 2LED cijelom duzinom, sa promjenjenim nagibom...barem sam tako nacrt sebi napravio...sad treba vidit jel se to moze izvest ovo sto mi je u glavi ;)
 
Član
jesil bas konto ono u vise boja, ili samo u jednoj, al da budu kao zvijezde...
ako je u jednoj, onda je lako nac diode...al one s puno boja, je malo teze nac...to ce ti RCat malo bolje znat...
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Ne nuzno da ce se busiti ledice...imam u glavi interesantniji dizajn zvjezdanog neba...nece komplet ici po tapacirungu, nego po sredini u sirini stropnog svijetla naprijed, u 3 reda i sirine 2LED cijelom duzinom, sa promjenjenim nagibom...barem sam tako nacrt sebi napravio...sad treba vidit jel se to moze izvest ovo sto mi je u glavi ;)

A zasto se ne bi dalo izvest ? Svi znamo kakav efekat izvodi to "zvjezdano nebo" kod ljudi kada navecer izadjes iz auta, ili kada ga otkljucas pa se upali rasvjeta ;)
 
Član
LED diode sam nabavila u hrvatskoj, one su inace iz slovenije. ako hoces mogu ti dati kontakt-broj momka koji je meni narucio. kao onda receno metar trake 400 HRK + trafo sa daljinskim 400 HRK. to je cijena za diode sa vise boja, znam da ima i samo jednobojne, koje su vjerovatno i jeftinije.

Neki dobar tapetar ce ti moci nebo presvuci i napraviti rupice za diode. Elektricar ce ih znati spojiti. Za sve ostalo imas PM ili i BH Mobile broj..:) nisam u njemackoj, nego vozam incognito vozilo *lol*
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top