zvjerka

zvjerka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
http://www.opelclub.hr/forum/viewtopic.php?t=5081

Evo ako vam se da gledati pogledajte ovaj zanimljivi projekat,ja nisam mogao da vjerujem....a vi?
 
Putovanja.ba
Administrator
Ovo si mogao u projekte stavit a ne ovdje nema veze, i ono diskusija za stop svjetla u eksterijer, malo pripazi gdje postavljas.

A konto sam danas mogao si otvorit u projekti svoj projekt, i sve sto kupujes i planiras da nam prezentiras tu. Moze?
 
ma nisam ovu temu stavio u projekte,zato sto pise "ovdje postavite SVOJE" projekte,kontas,ipak to nismo mi nego neki momci sa drugog sajta...:)

P.S-To za moj projekat nije lose,ali mozes li ti kao moderator tu temu da prebacis u PROJEKTI?
 
Administrator
Fiesta_Boy je napisao(la):
ma nisam ovu temu stavio u projekte,zato sto pise "ovdje postavite SVOJE" projekte,kontas,ipak to nismo mi nego neki momci sa drugog sajta...:)

nema veze vazno je da je projekat i da se vidi kako se neke stvari rade, a ti fiestu svakako stavi u projekte i sve lagano slikaj
 
Član
joj jest covjek korsu uradio nemogu rec nista.osto sam bez daha.vidi se da ima pare.more para je ulozio u nju.al ima sad auto boli ga k***c.kad mu gascinu slozi ima na zadnji da ga dize
 
Član
al je covjek uporan.sve je uradio.komplet tuning.ima pare.vidi se iz prilozenog.a snage nikad dosta
 
Član
izgledom mi se i ne svidja nesto,al svaka mu cast!mogao je bar jos stopke promijeniti...
 
Član
vala bas ide.ovo volim vidjet.svaki sam post procito na onom forumu o corsi.nema sta drugo rec nego svaka cast.jest da ne volim opele nesto extra iako to nisu losa auta al ono mi je projekt za deset.a sto se tice stopa, pa govorio je da nece mjenjat stope vec da ce ih samo za dvije nijanse zatamnit
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top