Zvanično: Fernando Alonso u Ferrariju

Zvanično: Fernando Alonso u Ferrariju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
fernando%20alonso%20ferrari.jpg

Ekipa Ferarija saopštila je da je postigla dogovor sa Špancem Fernandom Alonsom, koji će od sledeće sezone voziti za "skuderiju" umesto Finca Kimija Raikonena.

Ferari je saopštio da je sa Alonsom postigao dogovor o trogodišnjoj saradnji, ali nije otkrio finansijske detalje ugovora.

Pored Alonsa, za Ferari će sledeće sezone voziti i Felipe Masa, a rezervni vozač biće Đankarlo Fizikela.
Alonso ove sezone vozi za ekipu Renoa, s kojim je u dosadašnjoj karijeri dva puta bio svetski prvak.

Autor : Beta.rs
 
Član
Odmah mi se gadi Ferrari-fuj jbt sada definitivno necu ni jednu utrku da gledam!! Nece vise nikada biti jednog Schumacher-a!!! :(
 
Član
Obožavam Ferari ne podnosim Alonsa kako li ću gledati F1 iduće sezone pojma nemam...Po meni je Kimi bolji vozač samo često nezaunteresovano djeluje,a ovaj Alonso je do srži pokvaren i bolesno ambiciozan...A najžalije mi je što ovo definitivno znači zbogom Šumi:icon_sad:
 
Početnik
lepa vijest....dopizdila mi je Kimijeva nezainteresovanost.....krajnje vrijeme je bilo da ga zamjene....to su mogli uradit cak prosle sezone...

svaka mu cast za sve sto je do sad postigo ali fali mu agresivnosti,,,:icon_rolleyes:
 

LSD

Član
bravof je napisao(la):
lepa vijest....dopizdila mi je Kimijeva nezainteresovanost.....krajnje vrijeme je bilo da ga zamjene....to su mogli uradit cak prosle sezone...

svaka mu cast za sve sto je do sad postigo ali fali mu agresivnosti,,,:icon_rolleyes:

slazem se
 
mrzim alonsa ali on je predobar vozac sto jest jest i u ferrariju ima da kida glave:) a onaj raikonnen je pravi fakin nezainteresovani ne znam sta su cekali do sad trebali su prije ovo uraditi
ugl dobar potez ferrarija
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top