Žuti Audi A3 Sarajevo ?

Žuti Audi A3 Sarajevo ?

Član
postavis pitanje?? javilo se par osoba koje nagadjaju da li su ga vidjele ikad i preko slika komentarisu boja nije ista i jos pojedine stvari preko slika kod mene na autu moze biti 5 razlicitih boja zavisi sve od svjetla kako slikas ugla itd, a ovo da ga nestedi vala vidjo sam ga puno puta i nikad nije bilo neko divljanje vec normalna voznja kao sto i svi voze ako ga nekad stisne to svako uradi najbolje onda da odete kupite novo auto iz radnje, ja dok nebi otisao pogledati auto niko me nebi mogao ubijediti niusta drugo nadjes 3-4 auta ovdje u sarajevu dodjes pogledas sve ako ima ima ako ne nikom nista svratis popijes gdje pice, prosetas i to je to
 
Član
Ako ovaj ima 140.000 na satu ja svog dam djaba nekome. Ofirni su mi ovakvi auti, ja ga nebi ni gledao. Jasno da je vracen jedno 150.000km.
 
BHT Ovisnik
Kao sto rekoh auto je kolegi, mada poucen iskustvom i ne bih ni ja bas mnogo zagledao ako imalo smrdi, dosta sam se opekao. Inace sjednem i obilazim sto me zanima. A gledajuci stanje auta koji su mnogo vise presli i meni se cini nerealan
 
Top