ZUTA ZUJALICA

ZUTA ZUJALICA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
svaka cast na slici...samo kada bi mogao i ovaj mali dio karambolke ofarbati u crno bilo bi bolje da ispadne sve u jednoj liniji...
 

IGY

Član
ovo bi bilo preljepo, jos samo koji cenat nizi da je, ili mozda vece fele, bilo uhh..................
 
Član
Meni se ovo nesvidja nikako, neznam to je samo moje misljenje.
Da je ovo moje auto ja nebi nista diro, ostavio bi kako je i sad sto se tice laka, a samo kakve 15-ke na njega i to je to, i naravno kakav auspuh da se uradi i to je to.
 
hihi pa nisam ja mangup sa Carsije da me loze...Moj auto moj izbor kao i ono sta ide na njega a prijedlozi,pih neka ih,neka momci ispolje svoju kreativnost:)
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
hihi pa nisam ja mangup sa Carsije da me loze...Moj auto moj izbor kao i ono sta ide na njega a prijedlozi,pih neka ih,neka momci ispolje svoju kreativnost:)

to sad ti lozis raju. zato je ovoliko postova u ovoj temi :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Al´ samo ostavi Fiatov znak ako ikada pomislis da nesto slicno uradis... hehe :D jer taj znak zlata vrijedi!
 
Član
Stvarno dobar fiat pohvale i od mene-prije nego sta odlucis dobro razmisli,nisu losi prijedlozi od Toncya P.S Toncy ako imas volju de i na mog passata nabci kakve felge(15-ke) u PS-u hvala
 

IGY

Član
Toncy je napisao(la):
Malo sam se razradio oko punta,evo jos jedna slika pa necu vise hehe


Pozz;);)
ljepe si felge stavio na punta, a dino da vidi almeru sa ovim felgama mislim da bi odustao od prodaje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top