Zupcasti remen kais?

Zupcasti remen kais?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav,

Dosao mi je na red servis i to zupcasti remen kais posto sam presao 90 hiljada, u pitanju je Passat 1997 g.
Trebao mi je Zerr radit ali je malo zauzet a ja ne mogu da cekam pa me zanima sta mi je ono najpotrebnije i osnovno sto moram promjeniti uz kais posto nisam nesto dobar s parama i koliko bi me to kostalo ako neko ima iskustva i koliko me ruke mogu doci.
Raspitao sam se i sad ne moram hiljadu nekih dijelova mjenjat,ali ne znam sta mi sve treba da sutra odem da vidim koliko je to, pa ako moze netko da mi pomogne jer moram tio hitno radit

Pozz
 
N

nenad

Zupcasti, spaner, vodena pumpa, mikro remen, ja mislim da je to to (bar sam ja to mjenjo).
 
nenad je napisao(la):
Zupcasti, spaner, vodena pumpa, mikro remen, ja mislim da je to to (bar sam ja to mjenjo).

Drug, Mikro remen sam mijenjao prija par mjeseci bio mi pukao i ostetio spaner i to dvoje uradim, sad planiram zupcasti pa ne znam sta je ono sto bas moram
 
onda jos vodenu pumpu, i spaner zupcastog remena (mikro remen i njegov spaner su posebno, ako si to mijenjao, onda sad ne moras). A ruke 100-200KM, kako gdje.
 
Član
Ne mjenja se vodena na tom pasatu sa servisom zato sto ne ide zupcasti preko pumpe (nije mu isto ko na cetvorci golfu)...
treba ti veliki i mali spaner, zubcasti i mikro remen. 140KM citav set u Passat mobilu- 033 213 661, ja uzimao set prije 3 sedmice
Ja cu sebi radit sam, al ruke su ti oko 80-100KM da ti mehanicar uradi jer se moraju prsa komplet skidat(karambolka,farovi,zmigavci,hladnjak vode, klime...)
 
adohera je napisao(la):
Ne mjenja se vodena na tom pasatu sa servisom zato sto ne ide zupcasti preko pumpe (nije mu isto ko na cetvorci golfu)...
treba ti veliki i mali spaner, zubcasti i mikro remen. 140KM citav set u Passat mobilu- 033 213 661, ja uzimao set prije 3 sedmice
Ja cu sebi radit sam, al ruke su ti oko 80-100KM da ti mehanicar uradi jer se moraju prsa komplet skidat(karambolka,farovi,zmigavci,hladnjak vode, klime...)

Kod koga si brate ti to radio da odem i ja
 
Član
Set sam kupio tu u Passat mobilu et napisao sam ti broj, a prije par godina radio sam kod majstora gore na zmajevcu uzeo mi 80KM za ruke,a sad cu radit sam mozda ovaj vikend ;)
 
adohera je napisao(la):
Set sam kupio tu u Passat mobilu et napisao sam ti broj, a prije par godina radio sam kod majstora gore na zmajevcu uzeo mi 80KM za ruke,a sad cu radit sam mozda ovaj vikend ;)

A imas li meni brate nekoga preporuciti da mi uradi ali da nije skup, ja evo odo uzet set, cuo sam se s njima (200 KM s pumpom) kad vec radim i nju da promjenim
 
Član
Najbolje bi ti bilo da odes kod Jakare u Brezu, a ako ti je daleko imas Laudu ovde u gradu a i onaj sto servisira onde pored Škore(autodijelovi) na Mihrivodama je dobar ;)
 
adohera je napisao(la):
Najbolje bi ti bilo da odes kod Jakare u Brezu, a ako ti je daleko imas Laudu ovde u gradu a i onaj sto servisira onde pored Škore(autodijelovi) na Mihrivodama je dobar ;)

Brate bio sam kod Laude i dogovorio sam, trazi mi 150 KM za ruke

Hvala ti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top