zupčasti remen fiat brava 1.6 16v

zupčasti remen fiat brava 1.6 16v

Član
sto ste navalili s kvarovima:) , evo maloprije mi puko na fiatu zupčasti remen.. heh skino sam ga i vidim da je odprije bio nasjecen tj puko od pola jer su konci sprzeni a ostatak sto je puko jutros je svijeze puknuti konci ajme budaleee cc.. zanima me kolika je steta sta je sve poslo k vragu i sta je mozda poslo k vragu itd.. i sta sve treba mijenjati i raditi ako moze netko napisat.. :D ??
 
Član
s takvim zupcastim si vozio :icon_rolleyes:

dobra stvar je ako si odmah stao...uglavnom mora se skinuti glava da se vidi koliko ventila je stradalo, jer par sigurno jest...

natezaci, remen, obrada glave ugrubo najmanje 250 eura ;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
s takvim zupcastim si vozio :icon_rolleyes:

dobra stvar je ako si odmah stao...uglavnom mora se skinuti glava da se vidi koliko ventila je stradalo, jer par sigurno jest...

natezaci, remen, obrada glave ugrubo najmanje 250 eura ;)

nisam znao da mi je takav remen (naciko) jer je bio star 2 godine a preso sam 20tisuca s njim nisam ga gledo nikako kakav je.. :/ auto je stajalo dok se to desilo, znaci krenio na rikverc metar i stojim s nogom na kvacilu kad ono nesto lupnu i zapisti koda si fleksu upalio i ugasi se auto.. mislio sam da je alanser jer me u par navrata znao zezat kad bi palio auto, pokusam ga upalit ono vrti u prazno.. i skinem poslje plastiku kad vidim remen puko...
 
Član
druze moj da si stavio onu gumu iz gaca duze bi trajalo nisam do sad cuo da je nekom remen rikno na 20 milja

sto se tice kvarova rekli su ti vjerovatno nije nista puno jbg nije ti rikno pri velikoj brzini nisi vozio stao si to je to

mom jaranu je prije par godina rikno na astri remen, pojebalo unutra dosta toga otjera nekom levatu lik napravio auto ide sve super doso jaran u doboj zove mene kaze nesto mi tandrce otjeramo majstoru valjda klackalica se pojebala znam da je nesto oko toga, otjera lik svom majstoru u sarajevo kaze kriva ti bregasta kad je remen puko iskrivo onaj konj prvi sto je pravio nije gledo i sjebalo i dalje sve na kraju lik moro motor mjenjat jer je 1.7 dizel
 
Top