Zujice bogami zujice :)

Zujice bogami zujice :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma imam ja i 1.7 ali nisam htio da stavljam vec sam ga iskoristio za djelove,u njemu sada 1.1 ali nabildan fino hahahhaahhahah ide kao u mile oci hahahahhahaha ja i prijatelj se sprdali i htjeli vidjeti sta mozem sa 1.1 napraviti i eto ......ali ice kasnije nesto drugo u njega ali polako samo..... hvala za prijedlog za turbak ali necu stari su to motori turbine pri kraju nesigurni previse tako da se ne usdim to stavljati ali sam razmisljao i o tome i to sam zakljucio .... :)
 
Član
ooo dobro dosao zare lep autic nema sta kao sto roki rece siri se krug petica :) :) :) ako Bog da mozda se i sastanemo svi jednom da organizujemo neko druzenje sa peticama :) :) :)
u svakom slucaju odlican autic sve pohvale :)
 
Član
Ma joj ja imam nekih jos malih problema na autu da rijesim pa kada to rijesim kontam malo putovati pa se nadam onda da ce te mi biti susretljivi pa da se nadjemo da dodjem do vas i tako .......... :)
 
Član
ma bitno je samo da ove male zujalice ostaju na cestama .........
kao sto je roki jednom rekao "ovo su male kurve koje ti se uvuku pod kozu" jednostavno ko je jednom imao ovo auto nemoze da ga ne voli :) :) :)
sve najbolje u daljem radu....
ako ti nesto zaskripi tu je PM pa pisi mozda sta mozemo pomoc
jos jednom dobrodosao :) :) :) :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top