Zrće

Zrće

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ako kome nije poznato,ukucajte na youtube Zrće party :) Dakle,da li je bio iko odavde tamo,ako jeste kakvi su dojmovi? Po onome sto sam vidio ludnica...
 
Putovanja.ba
Administrator
Imamo i mi u BiH, barem se tako u HR sale.

zreubosnifp2.jpg
 
N

nenad

Bili su momci koji su radili samnom, prije 2-3 godine i tad je bila ludnica, kad su se vratili bili su polu-mrtvi od partijanja po cijelu noc i aftera :) jest da ti treba "tovar" para, al vrijedi.
PS: Stvarno nemam pojma sto su svi tek ove godine poludili za Novaljom?
 
Član
jesi me prepao fele sa tom slikom de smanji ,mal me infarkt ne strefi :p ja sam cuo od dosta ljudi da je to extra,vec 2-3 godine to slusam..
 
Član
Astra je napisao(la):
jesi me prepao fele sa tom slikom de smanji ,mal me infarkt ne strefi :p ja sam cuo od dosta ljudi da je to extra,vec 2-3 godine to slusam..
Upravo je bio neki festival tamo, dj tiesto, 5dana neprestanog skakutanja, isle su mi neke kolege sa faxa
Njima je extra bilo, kazu...pretezno su stranci tamo...sto se tice cijena, nize su nego u Makarskoj....

Hajd onako, jest dobar fol, ali daleko brate, daleko, 470km u jednom pravcu... Ali potrudit cu se da odeh sljedece god, da i to vidim... :)
 
Član
Svi imaju samo rijeci hvale za Zrće i samo slusam o njemu,partijanje po cijeli dan nema stanke,a bruka ljudi...Mislim da nema boljeg odredista za mlade do Ibize :) Sto je najbolje,cijene su pristupacne,jeftinije od 80%ak Jadrana
 
Član
ko sto pokle rece jedina mana je sto je stvarno predaleko ,navozas se ko konj do gore..
 
Legend
bio sam ja ....... zrce i novalja,isto je kao na svim mjestima na jadranu sto se tice mora i kupanja,.....ali party atmosfera je kao nigdje drugo......i cijene su XXXXXX vce hehe
 
Član
evo ako ko ima zainteresovan iz Tuzle pa da idemo...auto ima... samo dobra volja i to je to..makar 2 dana..spavat cemo na plazi jbg....ja svakako nemogu od posla vise od 2 dana ....
 
Član
Cijene su pristupacne,nisu ko u dubrovniku ili na hvaru,pizza 120kn,cevapi 65kn,1 baklava 70kn,tocena piva 30kn itd itd..u dubrovniku je ulaz na party 100kn bez konzumacije
 
haha hajd sve, ali zasto se spominje cijena kostanja baklave kao primjer?! ja baklavu nikad na moru nisam jeo :D
 
Član
Death_beat je napisao(la):
haha hajd sve, ali zasto se spominje cijena kostanja baklave kao primjer?! ja baklavu nikad na moru nisam jeo :D
Nisi jeo :icon_eek:

Sad jos reci da nisi jeo ni "kavade"(paradajz) na moru, odmah predlazem deportaciju iz BiH! Nisi Bosanac! :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top