Znate li cije je ovo auto

Znate li cije je ovo auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I opet Fele odnosi sve poene :)
Eto to bi ukratko bio moj mali vozni park :)
Crveni golf je bio 1.3 karburator,trosio ko BMW :) isao je porilicno fino(ako 1.3 moze ikako da ide al eto za 1.3 nije bio los)
A ona slika jeste sa crvenog,ali kad mu sat nije valjao :) kad sam promjenio sat kazaljka nikad nije presla 165kmh :(
Hvala na cestitkama.
A sta mislite koje mi je najdraze auto od ovih svih???
 
i ja sam vozao crvenog golfaca 1.3-trosio mi je 13l po gradu a ja sam ga najvise vozio 140km/h,jeeedva,jebote kada se sjetim koliko sam ga namucio da ga navucem na 140km/h bude mi zao...al jebga imao je ofarbanu komandnu(sivo),imao je presvlake iz pazarica,rucicu mjenjacda momo,dobar Hu,isl...Meni je on najdrazi,i uvijek ce ostati...ali mislim da je tebi ipak GTD najdrazi
 
ja ostajem pri svojoj predpostavci zbog toga sto mislim da je emocijonalno najvise bio vezan za GTD,ali nek nam on sam kaze,,,,
 
Član
Necete vjerovati,ali mene i dan danas nikako zelja da mine da provozam onog stojadina opet. To mi je prvo auto,koje sam kupio sam svojim parama,i ostale sam kupio svojim naravno,al eto nekako mi stojadin najdrazi jebo mater svojuuuu :)))))
Doduse stojadin nije auto,al eto.
A najvise sam mrzio sivog golfa GTD,nikad mi nije bio drag,a nije bio nimalo los. Al dzaba dizelsko smece,rekao sam zato dizela nikda vise,pa ako treba i pjeske cemo al dizela jok!
 
Putovanja.ba
Administrator
Al_Galone je napisao(la):
Necete vjerovati,ali mene i dan danas nikako zelja da mine da provozam onog stojadina opet. To mi je prvo auto,koje sam kupio sam svojim parama,i ostale sam kupio svojim naravno,al eto nekako mi stojadin najdrazi jebo mater svojuuuu :)))))
Doduse stojadin nije auto,al eto.
A najvise sam mrzio sivog golfa GTD,nikad mi nije bio drag,a nije bio nimalo los. Al dzaba dizelsko smece,rekao sam zato dizela nikda vise,pa ako treba i pjeske cemo al dizela jok!

Fiesta ti ode u minus haha :D
 
e hebiga TOTALNA fula,ja sam mislio da je sivi golf...a koliko ti imas god kada si toliko auta kupio od svojih para??SVAKA CAST
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top