Znate li cije je ovo auto

Znate li cije je ovo auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
@Fele-sto mi Fiesta ode u minus??
@Al_Galone-mashala 24,pa od koje godine ti radis jebote od 18-te:)

Vazda sam volio svoj dinar,a auto sam sanjao,vozacku sam dobio 16dana nakon sto sam napunio 18godina :) i onda je krenula borba za auto hehe.
 
Putovanja.ba
Administrator
Ti kao i ja, ja volim slabije i losije auto da imam nego da bude dobro a da su mi ga roditelji kupili. Vise cijenis i ponosan si na njega, nekazem sad da nebih uzeo i vozio da mi roditelji kupe, normlna star, kome mogu priustit super, hvala Bogu pa mogu.
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma pjesak stoji, neka meni mojih adidaski, sad sam presao na zimsku opremu, nesmijem adidaske zbog promjera neki dan me drot zaustavio izmjeri mi i kaze Bogami kazna, sad nosam Nike cizme. :)
 
ma ja niskoprofilne adidaske...tek na proljece ih vrati
...a do tada nesto dublje,posto vidim da si presao na nike,mogu reci samo DOBAR IZBOR...:)
 
Putovanja.ba
Administrator
hehe ma spremio sam se i za proljece legle su jedne Niki-ce za proljeca ih cuvam, adidaske su za granapa i tako to.
 
Administrator
Fele je napisao(la):
Ma pjesak stoji, neka meni mojih adidaski, sad sam presao na zimsku opremu, nesmijem adidaske zbog promjera neki dan me drot zaustavio izmjeri mi i kaze Bogami kazna, sad nosam Nike cizme. :)

sto se nisi vadio sto nisi rekao da imas vunene carape
 
Putovanja.ba
Administrator
nissmo je napisao(la):
Fele je napisao(la):
Ma pjesak stoji, neka meni mojih adidaski, sad sam presao na zimsku opremu, nesmijem adidaske zbog promjera neki dan me drot zaustavio izmjeri mi i kaze Bogami kazna, sad nosam Nike cizme. :)

sto se nisi vadio sto nisi rekao da imas vunene carape

Ma bio u priglavkama marke Puma :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top