Znal ko sta o ovom Rs - Meganu?

Znal ko sta o ovom Rs - Meganu?

Super Moderator
znam samo da je skinuta kilometraza i da je dobro odrzavan u sarajevu kod vlasnika koji ga je najduze vozio. promjenio je par ruku zadnjih pola godine
i mapiran je mislim da ima oko 260KS
 
Član
Morat cu ga otic pogledat onda...al smijesno mi je da mu za pola god spadne cijena za 4 milje....pogotovo kod ovog sad vlasnika...za mj dana ga spusta za 2 hiljade....bas koda ga se oce rijesit
 
Član
Covjeku mozda izletilo drugo polovno auto jeftinije pa i svom spustio cijenu, tako i ja radim covjek mi spusti cijenu za 2 hiljade auto, i ja svom spustim dvije milje i prodam brzo i ja i on :)
 
Član
Kako su vec neki napisali, dok je bio kod tog vlasnika u Sarajevu kod kojeg je duo bio, bio je u super stanju. I isao je predobro, sta je u medjuvremenu prezivio ko ce ga znati. Treba ga dobro pregledati, ako ga nisu sjebali, mogao bi biti fin ulov :D
 
Super Moderator
uglavnom, preso je 190 000. ''problem'' kod tog auta je da vecinu stvari moras naruciti kad se pokvari i dobro platiti, pa dobro skontaj smijes li se upustiti u to
 
Član
Taj prvi je bio u Zenici i frajer je na kraju s 12.500 spustio na 9000 i rijesio ga se....posije toga je haman jos 3 vlasnika promjenio....sad u cemu je fora ne znam...

A taj crveni se ne voza nikako....stoji parkiran....ja ga vidio 3 put na cesti....
 
Član
Neki dan sam upozno slucajno vlasnika crvenog Rsa na praonici....momak voza Bmw-a inace je ja mislim vlasnik kuce koja prodaje autodijelove...momak 23-26 god ....pita bas mene jel to Rs kod mene radi karambolke posto ga je vidio samo s preda....i tak pohvali se da on ima Crvenog al et ne voza ga....sto li ne znam....para ima sigurno :D......i jako je dugo kod njega....al reko sam ti vec nisam ga vidio 3 puta na cesti...vazda je parkiran kod te autokuce....prasina na njemu 10 cm
 
Član
Crvenog voza vlasnik BMMa.. ne znam sto stoji al sam vidio jednom kad ga je potegao i auto ide strasno
 
Član
Dižem staru temu :D ali Renault je opet na piku ----> http://www.olx.ba/artikal/22453000/renault-megane-rs-2-0t-kes-ekstra-cijena/

Sta je sa ovim autom, jel zna iko? Ovo auto je na piku koliko pik postoji :D:D Cijena je fina, cuo sam se sa vlasnikom pa kontam ici da pogledam.
Također, ima i ovaj pa jel zna iko ista o pomenutim autima. ---> http://www.olx.ba/artikal/22631253/megane-rs/
Pitaj toga iz Zenice sto mu ga je prodao (prethodni vlasnik) u cemu je caka
 
Član
Pitaj toga iz Zenice sto mu ga je prodao (prethodni vlasnik) u cemu je caka
Poslao sam mu poruku pa cemo da vidimo. Mada ovaj crveni mi se više sviđa i čuo sam se sa vlasnikom pa pošto nisam trenutno u BIH, otici cu da ga pogledam kada se vratim. Ako bi ko imao kakvih informacija o autu, bio bi zahvalan :D:D:D
 
Član
Ma crveni je mazen, ja jednom vidio da ga ispaljuje.. a vidjao sam ga prije intenzivno..laganini vozen.. e sad, jel ima kakvih problema, fakat ne znam
 
Top