Znal ko sta je ovo??

Znal ko sta je ovo??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Porschefan je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
ovo nije rasprava .. ovo je samo onako da ljudi imaju sta pisat .. ovde se niko neraspravlja .. sta si ti pio danas????:icon_question:

Joj jesi li ti uvijek tako pametan ili samo sada :icon_question::icon_smile:, i šta ti uopće smeta što sam napisao da je rasprava, rađe komentiraj sliku nego ono šta drugi pišu

pa ja sam ovo postavio ako te neko upita ... i da uvjek sam pametan ... ako ti se nesvidja tema nemoj da pises u njoj :lol::lol:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
ovo nije rasprava .. ovo je samo onako da ljudi imaju sta pisat .. ovde se niko neraspravlja .. sta si ti pio danas????:icon_question:

Joj jesi li ti uvijek tako pametan ili samo sada :icon_question::icon_smile:

lijepo ti je covjek rek'o! gdje si ti vidio raspravu, a i da jeste rasprava, pa ovo je forum...

a kao sto ce se automobili mjenjati u buducnosti tako ce i teretna vozila, tako da ne vidim zasto ovako ne bi izgledali...:icon_rolleyes:
 
Početnik
boss_C200 je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
ovo nije rasprava .. ovo je samo onako da ljudi imaju sta pisat .. ovde se niko neraspravlja .. sta si ti pio danas????:icon_question:

Joj jesi li ti uvijek tako pametan ili samo sada :icon_question::icon_smile:

lijepo ti je covjek rek'o! gdje si ti vidio raspravu, a i da jeste rasprava, pa ovo je forum...

a kao sto ce se automobili mjenjati u buducnosti tako ce i teretna vozila, tako da ne vidim zasto ovako ne bi izgledali...:icon_rolleyes:

ma pusti ga kraju vidis da RASPRAVLJA sam sa sobom :lol::lol::cool:
 
A ljudi pa šta je to bitno ako sam napisao da je rasprava, (evo već postaje off), je li itko vidio šta piše poslije toga :icon_question:, i zanimljiva je tema, ako već pitaš
 
Član
:icon_exclaim::icon_exclaim:

meni se djasvi ovakav kamion, preglednost, udobnost sigurno ima.. a bit ce on jos ljepsi, ipak je ovo concept:icon_smile:
 
Početnik
Porschefan je napisao(la):
A ljudi pa šta je to bitno ako sam napisao da je rasprava, (evo već postaje off), je li itko vidio šta piše poslije toga :icon_question:, i zanimljiva je tema, ako već pitaš

nije bilo off dok ti nisi napiso onaj glupi komentar ;)
 
Dizajner je Slavche Tanevski (20godina), čini mi se Makedonac, bar po imenu.Ima još dosta uradaka, i svi su objavljeni u svijetskim auto magazinima, kao i ovaj mercedes. Više informacija nema (bar ja ne mogu pronaći), osim da se dočepat magazina Trucker ;)
 
Početnik
Porschefan je napisao(la):
Dizajner je Slavche Tanevski (20godina), čini mi se Makedonac, bar po imenu.Ima još dosta uradaka, i svi su objavljeni u svijetskim auto magazinima, kao i ovaj mercedes. Više informacija nema (bar ja ne mogu pronaći), osim da se dočepat magazina Trucker ;)

svaka cast ... vec bolje :cool:;)
 
Član
koliko vidim na ovim slikama to je bio običan diplomski rad za treci semestar fakulteta, sve ljepo pise, nikakva proizvodnja planirana, samo zamisao ludog studenta :D
 
Početnik
toon je napisao(la):
koliko vidim na ovim slikama to je bio običan diplomski rad za treci semestar fakulteta, sve ljepo pise, nikakva proizvodnja planirana, samo zamisao ludog studenta :D

opet nebi bilo lose da ovakve kamione vidjamo na cesti za nekih 30 godina :cool:
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
toon je napisao(la):
koliko vidim na ovim slikama to je bio običan diplomski rad za treci semestar fakulteta, sve ljepo pise, nikakva proizvodnja planirana, samo zamisao ludog studenta :D

opet nebi bilo lose da ovakve kamione vidjamo na cesti za nekih 30 godina :cool:

sta se mene tice mogu i odma u proizvodnju, samo mislim da trenutno ne postoje tehnologije i materijali koji bi ovakvu konstrukciju mogli uciniti stabilnom i sigurnom kao u današnjih kamiona ;)
 
Početnik
toon je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
toon je napisao(la):
koliko vidim na ovim slikama to je bio običan diplomski rad za treci semestar fakulteta, sve ljepo pise, nikakva proizvodnja planirana, samo zamisao ludog studenta :D

opet nebi bilo lose da ovakve kamione vidjamo na cesti za nekih 30 godina :cool:

sta se mene tice mogu i odma u proizvodnju, samo mislim da trenutno ne postoje tehnologije i materijali koji bi ovakvu konstrukciju mogli uciniti stabilnom i sigurnom kao u današnjih kamiona ;)

sto se mene tice .. danasnji kamioni su extra sto se proizvode u ovo vrijeme 2008-2010 .. al ko zna sta buducnost nosi ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top