Znal ko sta je ovo??

Znal ko sta je ovo??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
slucajno naleti po netu na ovo .. izgleda zanimljivo ..da nema ko vise informacija o ovim cudu??
26ca67939662f3ec8f6959b72561edfd.jpg
 
Početnik
mogu vam rec da ovo i nije lose .. samo neznam kolko je siguran .. valjda ce bit neprobojno ovo staklo
 
Ne znam čemu velika rasprava, ovo je jednostavno jedna od bezbroj vizija kamiona budućnosti, znam samo da je autor inspiriran likovima iz filma Ratovi zvijezda. Vidi se na slici. U proizvodnju neće vjerojatno nikada. Mislim, pa kakav je to kamion što ima SPORTSKU i TEGLJAČKU razinu kabine :icon_question: :lol:, a da ga razviju ovakog cijena bi mu bila vjerojatno 2-3 milijuna eura
 
Početnik
Porschefan je napisao(la):
Ne znam čemu velika rasprava, ovo je jednostavno jedna od bezbroj vizija kamiona budućnosti, znam samo da je autor inspiriran likovima iz zvjezdanih staza, čini mi se. Vidi se na slici. u proizvodnju neće vjerojatno nikada. mislim, pa kakav je to kamion što ima SPORTSKU i TEGLJAČKU razinu kabine :icon_question: :lol:, a da ga razviju ovakog cijena bi mu bila vjerojatno 2-3 milijuna eura

ovo nije rasprava .. ovo je samo onako da ljudi imaju sta pisat .. ovde se niko neraspravlja .. sta si ti pio danas????:icon_question:
 
sandi_azra je napisao(la):
ovo nije rasprava .. ovo je samo onako da ljudi imaju sta pisat .. ovde se niko neraspravlja .. sta si ti pio danas????:icon_question:

Joj jesi li ti uvijek tako pametan ili samo sada :icon_question::icon_smile:, i šta ti uopće smeta što sam napisao da je rasprava, rađe komentiraj sliku nego ono šta drugi pišu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top