Zna li netko

Zna li netko

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zna li tko cije je ovo auto, ako netko ima broj neka posalje pm, treba mi jos danas br. Znam da je bio i u oglasima na forumu pa ako netko zna
http://www.pik.ba/artikal/20300/prodajem-golf-3-gti-2-0/
 
Član
gledaj ovako imas id korisnika znaci da je registrovan tamo na pik.ba
e onda uzmes fino pa se i ti regas i send mu poruku ili sned uredniku pa pitaj lokaciju ili da nije prodavac ostavio broj moba;)
 
Član
z3k4 je napisao(la):
gledaj ovako imas id korisnika znaci da je registrovan tamo na pik.ba
e onda uzmes fino pa se i ti regas i send mu poruku ili sned uredniku pa pitaj lokaciju ili da nije prodavac ostavio broj moba;)

poslao sam jucer, ali lik ne odg.
hoce frend da uzima, pa mu treba broj da zna na cemu je
 
Član
a pa vidis da je lik bio online prije jace od sedam dana znaci da ne dolazi
e pa onda ces morati da cekas ako neko od clanova prepozna golfa ili lokaciju ;)
 
Član
z3k4 je napisao(la):
a pa vidis da je lik bio online prije jace od sedam dana znaci da ne dolazi
e pa onda ces morati da cekas ako neko od clanova prepozna golfa ili lokaciju ;)

hvala na pomoci, ali znam i sam ne treba mi nacrtat, stavio sam temu da neko prepozna i kaze jer je bio u oglasima na forumu;)
 
Član
Opis:
Prodajem golf 3 gti 1992 2.0 115 ks ,,,,eko koza sportski volan,,,remus nov kupljen u splitu.muzika pioneer pojacalo X2 trosistemca kenwood,,,kn filter...oz felge 16,,multilock,,spojler prednji plus pragovi registrovan do 21 10 2009
MOZE I 6500KM BEZ FELGA
Ne mjenjam za auta ,,
jeli o tome rijec nasao sam ovde u oglasim
 
Član
z3k4 je napisao(la):
Opis:
Prodajem golf 3 gti 1992 2.0 115 ks ,,,,eko koza sportski volan,,,remus nov kupljen u splitu.muzika pioneer pojacalo X2 trosistemca kenwood,,,kn filter...oz felge 16,,multilock,,spojler prednji plus pragovi registrovan do 21 10 2009
MOZE I 6500KM BEZ FELGA
Ne mjenjam za auta ,,
jeli o tome rijec nasao sam ovde u oglasim

je to je taj, hvala prijatelju
 
Član
DA SI I MALO GLEDAO OGLAS KAO STO NISI EVO TI I DUZAN SI PIVO ;)
adnan kebo

Telefon: 063597670
 
Član
z3k4 je napisao(la):
DA SI I MALO GLEDAO OGLAS KAO STO NISI EVO TI I DUZAN SI PIVO ;)
adnan kebo

Telefon: 063597670

jbg gledao sam oglase, ali posto nema slike nisam ni obraco paznju, hvala prijatelju, ako se ikad upoznamo imas pice;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top