Zna li neko u kakvom je stanju ovaj auto?

Zna li neko u kakvom je stanju ovaj auto?

Član
ja mislim da ovaj audi bude parkiran gore gdje mi od cure tetka stanuje, ja sam ga gore vidio dva tri puta sigurno, cini se bas utegnut, jbg okrenuo sam se za njim, sad koliko to znaci,heheh

roman i dino bi mogli znati, ne vjerujem da ima ovakav auto u travniku a da roman ne zna, ili u najgorem slucaju da se ne moze raspitat;)
 
Član
vidio sam ga par puta u gradu, lijepo auto na izgled kao sto se vidi i na slikama, msm da znam ko je vlasnik, covjek se bavi prodajom auta odnosno uvozi ih, nije nikakva auto kuca ili gluposti vec covjek ode kad kad i doveze dobro auto da sebi nesto zaradi, kako sam nacuo sva su mu auta bila pisče znaci perfektna.. eh sad sta kako ostalo neznam..
 
Član
dejane ako treba pomoc oko auta da zovnem ovog jednog majstora iz travnika, da ode pogledati auto, ako je potrebno reci, mislim da bi on to uradio bez pogovora:cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
dejane ako treba pomoc oko auta da zovnem ovog jednog majstora iz travnika, da ode pogledati auto, ako je potrebno reci, mislim da bi on to uradio bez pogovora:cool:

Evo dok se skontam i ja, necu da srljam, nisu male pare, hoce covjek korada uz naravno doplatu, a oduvjek mi je ovo auto bila zelja... :icon_smile:

elmir je napisao(la):
vidio sam ga par puta u gradu, lijepo auto na izgled kao sto se vidi i na slikama, msm da znam ko je vlasnik, covjek se bavi prodajom auta odnosno uvozi ih, nije nikakva auto kuca ili gluposti vec covjek ode kad kad i doveze dobro auto da sebi nesto zaradi, kako sam nacuo sva su mu auta bila pisče znaci perfektna.. eh sad sta kako ostalo neznam..

Hvala drug!;)
 

SL7

Član
Pregledaj auto detaljno nemoj se zalijetat.;);)Samomi nije jasno kakav je plin od 1800 ugradio neki seqent kvalitetniji sigurno.potrosnja je sega 100%;);)
 
Član
i ona boca umjesto rezervnog tocka poprilicno kosta, sve to ima svoju cijenu naravno, ja mislim da je dobra prilika, posebno ako ce uzeti corrada u racun. samo kao sto vec rekose ne treba se zalijetat, nisu male pare u svakom slucaju
 
Član
Zašto bi potrošnja bila čudna:icon_question:

12l plina je sasvim OK, na otvorenom sigurno manje.;)
 
Član
Kad ima plin potrosnja me ne zanima!:cool:
Hoce to motori i ulja uzeti pogotovo kad ima plin!
Ma lagano nije mi frka!
 
Član
Odes lijepo u ovlasteni servis, das ljudima 50-60 maraka da ti pregledaju komplet stanje auta plus istoriju servisa preko WIN broja, i nemas sta da razmisljas;)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
Kad ima plin potrosnja me ne zanima!:cool:
Hoce to motori i ulja uzeti pogotovo kad ima plin!
Ma lagano nije mi frka!

Dzaba imao plin ili ne vjeruj mi gledaces u potrosnju ;)
Ps drug, ne moze trositi vise od 15 po gradu, to je nekih 16KM na 100 kilometara!
Toliko te dodje i dizela da vozis!
 
Član
To je tačno uvijek ćeš gledati potrošnju ali nećeš davati više para na gorivo nego sa corradom sigurno tako da.. :cool:
 
Top