Zna li neko nesto o ovom autu?

Zna li neko nesto o ovom autu?

Član
Molio bih, ako neko zna nesto o ovom autu (pogotovo Zenicani) da me uputi posto sam - blago receno zagrijan!

http://www.pik.ba/artikal/943047/audi-s8/
 
Član
vidjao sam momka koji ovo vozi,njegova je ova crvena omega 3000 iza,na slikama
nije los audi,fali maska,ne znam sto
nesto bas posebno ga ne gazi otkako ga vidjam,onak,umjereno :D
nije los auto,ovako na prvu
vidima,pravo je opremljen
 
Član
kulira po gradu, maglenke su obavezno upaljenje u svako doba :D tu i tamo ga ponekad stisne, da ne zacepi, hehe. jedino sto je meni upalo za oci, jednom kada sam zagledao maska sto je nema i gume ko" slikovi, koji milimetar sare... nezz kakve su sada, nisam zagledao vise... ocuvan solidno, opreme ima svega i svaceg ;)
 
Član
onaj nadi,il tako nesto,konobar je,moj bivsi komsija,i omegu stedi...ja jednom vidio da je zapalio malo gume...vrti omega 17-ke ko da su 13-ke :lol:
uglavnom,ne gazi ga previse
sta je bilo prije,ne bum znal :D
 
Legend
zar su ove s8ice bas na cijeni
19 milja :O

bas je i mene danas pitao hocu li mjenjat audija a6 za ovu 8icu..
 
Član
mah garant mu skupo odrzavat i sipat... danas kod muzeja parkiran, zima a slikovi na njemu :D
 
Član
heh, sta ja znam ... ja sam ih gledao jos prije par godina, bilo ih je i tad za 16, ali po meni opet sve zavisi od stanja, kao i godista.
 
Član
ja cu ti samo reci, zenicani su ti najveci "sverceri", moze neko pricat sta hoce... ali kad zacijeni i stavi "svoju ne,normalnu" cijenu, ne vrijedi se ni raspravljat :lol: naravno ima i normalnih, ali su u manjini :D
 
Član
:lol: :lol:

a dobro, jeste nesto precijenjem audi...a i kilometraza, "sica", nezz u kakvom je stanju motor, ali na ove kilometre ako je odrzavan trebao bi biti ok... na prvu i ovako kada se gleda uzivo u prolazu i sl, djeluje sve ok. jedino vec poprilicno on nema masku i vozi bez...
 
Top