Zna li ko kako ovo realizovati

Zna li ko kako ovo realizovati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/nO75UaWj_dI&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/nO75UaWj_dI&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>


Da li je neko upoznat kako se ovo moze realizovati, uvezati diode i spojiti na izlaz pojacala ili:icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
imaju vec gotovi sklopovi sa senzorom na zvuk.
trebalo bi da ima to u jacim prodavnicama audioopreme
 
ja sam vidjao samo neonkice, ali ne svijetle kao ova gore nego cisto treptanje, kao ove strob sijalice.
Zna li ko ima li gdje u Sa ovo s dijodama ali da bas ovako ritam prati, izgleda extra
 
Član
Znas ona svetla sa LED sto se kace na zadnje staklo i vezuju se da kad stisnes kocnicu, upale se itd, 100% isprobano kad se vezu na izlas iz pojacala rade sve jednako i u ritmu...e sad ako te ne mrzi da zamenis cini mi se 48 crvenih dioda sa plavim, i swe to lepo slozis, trebalo bi da bude super ( ipak, crvena boja dodje malo ruzna i nije lepo za oci )...Sto se tice one neonke, umesto nje savetujem da nabavis neki LED VU-metar i dobijes isti efekat, samo sto je po meni mnogo lepse sa LEDicama nego sa neonkom....A sto se tice strobova, po meni su suvisni, bolje stavi neku malu disko kuglu cisto radi zaj*ancije.:icon_smile:
 
Član
Nemoj se zaj*avati s tim da vezes na izlaze iz pojacala ikupis si one neonke za comp, one skuplje dobijes s senzorom na zvuk i miran si
 
Član
imam ja nesta slicno toga pa cu postavit ti slike u ponediljak pa odluci dali ti to mozda odgovara
 
Hvala svima na odgovorima, ni meni se ove strob lampice ne svidjaju, ova neonka mi je skroz luda kako ovako radi, nije klasicna nego bas nesto :icon_eek:
Ovu varijanticu s stop svijetlom, hm, nisam siguran, sutra cu probati nesto experimentalno, na neko pojacalo od 50w pa da vidim rezultat, a sto se tice boje i mislio sam raditi u crvenu ili eventualno u bijelu, jer mi je u autu ta kombinacija komplet, crveno bijela.
Sto se tice ovih nenonkica s senzorima znam da ih ima, njih sam i mislio kupiti ali je fora sto ove kod nas ne sviijetle u fazonu ove gore, koja se pali u sredini i siri prema krajevima, barem ja nisam sretao takve, ako ko zna gdje ima neka javne.
335i, hajd stavi slikice i mozda video kratak da vidim kako to izgleda
 
BMW-GTI je napisao(la):
Znas ona svetla sa LED sto se kace na zadnje staklo i vezuju se da kad stisnes kocnicu, upale se itd, 100% isprobano kad se vezu na izlas iz pojacala rade sve jednako i u ritmu...e sad ako te ne mrzi da zamenis cini mi se 48 crvenih dioda sa plavim, i swe to lepo slozis, trebalo bi da bude super ( ipak, crvena boja dodje malo ruzna i nije lepo za oci )...Sto se tice one neonke, umesto nje savetujem da nabavis neki LED VU-metar i dobijes isti efekat, samo sto je po meni mnogo lepse sa LEDicama nego sa neonkom....A sto se tice strobova, po meni su suvisni, bolje stavi neku malu disko kuglu cisto radi zaj*ancije.:icon_smile:

Probano s ovom stopkom, radi extra, doduse crvena nije nesto ali ok, fino ritam prati.
E sad, zna li ko kako je tacno u zakonu definisano stanje s neonkama ispod auta, hocu da napravim te neonke u ritmu bassa da rade, ali ima prica nije dozvoljeno, jeste, ovo ono.
U principu, u zakonu to nigdje ne stoji, ali opet ovi nasi kerovi su posebna prica. Zna li ko ista o tome??
I da, savjet, u koju boju bi vi radili ovo u gepeku, kompletna unutrasnjost mi je kombinacija crveno bijelo, pa sad u plavo ili .......
 
Član
ne moras to uopste na pojacalo kopcati, mozes sa zvucnika uzeti + i -, i radice ti u ritmu muzike. tako je ovaj jedan debil prikacio na zadnje stop svjetlo i tako vozi...
 
Član
prijatelju imas u conradu koji ti se nalazi u novom interexu jednu djidju koja je ustvari senzor zvuka i kad zakacis diode ili neonke one se pale i gase u ritmu muzike et LP ;)
 
mozes umjesto stopki uzeti one LED Diode u traci sto sad raja lijepi na farove lafo devil eyes,ko u audija...i njih imas uzeti svugdje i u svim bojama...a sto se tice underglow-a, i to sad ima kao Led varijanta,tako da im je vrijeme paljenja super kratko i mogu "blicat" kao stroboskop kad ih spojis na mjuzu...nebi da ti barcim po idejama,al meni je mocno vidjeti kad se otvore vrata a ono se upale svjetla i obasjaju ti ispod pragova i to se da rijesiti sa onim trakicama LED...
svasta se ja naprica...
 
neka neka, ideje nisu lose ni sekunde, mozda se i realizuje ta varijanta.
Nego, je li upoznat ko s zakonom kako to ide:icon_question::icon_question::icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top