Zna li itko ista o ovome Golfu 5 ?

Zna li itko ista o ovome Golfu 5 ?

Ovaj je se druze prodavao kod drugog covjeka golf isto iz kiseljaka mozda prije mjesec i kupio ga je ovaj sto sad prodaje i cijena je bila oko 12800 nije bio registrovan,nista uradjeno znam samo da je dugo stojao na piku i nije ga niko kupio ja sam ga gledao na piku,al cijena nije velika al malo mi je sumnjivo jer sve sto je dobro to ode za dan dva.Uglavnom dok se ne ode i ne pogleda nista ne mozes znati.
 
Super Moderator
Mislim da je los, kolega je neke fabije gledo nedavno u kiseljaku i ugledo dva gofla 5 pa stao da vidi, jedan obicni a jedan ovaj sport kako vec, mislim da je to taj, i kaze da je los
 
Član
Na slikama su PREDRACUNI od SIM IMPEXA a oni ovjereni pecatom od strane nekog servisa...a ne RACUNI...(kad nesto kupis dobijes racun, a ako trazis samo cijene dobijes predracun), i ako mene pitas, ubjedjen sam makar da pola navedenog i slikanog nije uradjeno, nego uzeto samo za pokazivanje i slikanje jer jos postoje naivni kupci koji vjeruju na rijec prodavcu. Tako da ako budes gledao auto dobro to provjeri, moj savjet.
 
Član
Potvrdjujem, kada se kupuje od SimImpexa, ne dobije se ovako veliku papir (predracun) vec mali normalni racun. kao sto je na slici 9. I ne stavljaju nikakav pecat preko racuna
 
Član
Ne bih da se pravim pametan al imam kolegu i baš se nije zeznuo autom iz Kiseljaka,doduše od fizičkog lica je kupio a ne od AC :D
Moracu jos jednom da se nadovezem na ovu temu. I ovo je takodje tacno.
Prije nekih pet godina kupio sam Mercedes C220cdi 2003 godina od jedne auto kuce u Kiseljaku. Na satu 225 000km! Uvoz ITALIJA!!! Na izgled auto odlicno i tehnicki i opticki. Samo lampica od grijaca malo duze gori kad se upali. Reko neki grijac crkao i to je to. I gume naravno celave. Kad sam dosao kuci i skinuo poklopac motora pumpa goriva visokog pritiska i dizne ''pisaju'' naftu sa sve strane, sva cetri grijaca otkinuta i osvavili onako kablove da vise, dvije lafete prokuckale i sto je najgore nakon par dana voznje kad se motor zagrije automacki mjenjac pocne da proklizava kad salta iz 3 u 4 i ode u safe mod. Ulje u mjenjacu i filter nikada nije promjenjeno! To me kostalo novog (polovnog) hidraulicnog bloka u mjenjacu. Trbalo mi je mijesec dana da ga dovedem u red!
A isto tako kupim prosle godine Mercedes C220cdi 2005 godina presao 278 000km uvoz Njemacka od fizickog lica. Na autu su samo bili crkli grijaci i to sam vidio na licu mijesta i nista vise. Svi servisi odradjeni auto bez greske!
A poznajem dosta prijatelja koji su kupili auta u Kiseljaku od AC i u 90% slucajeva su morali da uloze jos 2000-3000km plus registracija! Ali u neku ruku i to je normalno kad imas na placu 50 automobila nije ih lako sve dovedi u red:(
 
Član
@ECUMAP kad bi auta koja prodaju oni, dovodili u red, kostali bi mnooogo vise, i nit bi oni sta zaradili nit prodali. Uglavnom, svako ko kupuje MORA DA GLEDA STA KUPUJE. Kad je Kiseljak u pitanju, ima tamo i korektnih auto kuca, i auta u njima, al je velika vecina "prevaranata, muljatora i falsifikatora"! Cesto sam tamo, i od ovih u manjini izdvojio bih npr. AC Smajic, kod kojih sva auta koja sam gledao su uredna, i imam 2 poznanika koji su kod njih kupovali i samo rijeci hvale. Ove druge ne bih imenovao ali su vecini poznati.
 
Top