Živinice 12.09.2010.

Živinice 12.09.2010.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e moj ESSO sto si vozio vozio si, ali neka ti je sa srecom i nemoj auto prodati ima jos trka da nam poremetis planove naravno ako uspijes

uh sto me IGY trznu ucinimi se da se ti vjesas,znam da ne mozes odoliti OSIJEKU kao ni ja
 

IGY

Član
jargo je napisao(la):
e moj ESSO sto si vozio vozio si, ali neka ti je sa srecom i nemoj auto prodati ima jos trka da nam poremetis planove naravno ako uspijes

uh sto me IGY trznu ucinimi se da se ti vjesas,znam da ne mozes odoliti OSIJEKU kao ni ja



vidis mogao bi doci sa zenom pa da se objesim na startu :D
vjencanje iz snova :lol:
uzeli se na startu :D
 
Član
IGY je napisao(la):
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs631.snc4/59163_430223369302_845619302_4761368_2645606_n.jpg


:cool::cool::cool:

Provociraj provociraj :D


jargo je napisao(la):
e moj ESSO sto si vozio vozio si, ali neka ti je sa srecom i nemoj auto prodati ima jos trka da nam poremetis planove naravno ako uspijes

uh sto me IGY trznu ucinimi se da se ti vjesas,znam da ne mozes odoliti OSIJEKU kao ni ja



Nece kec nigdje, nista se ne sekiraj. Cak sta vise, nakon svadbe ce se preselit jako blizu tvom komsiluku ;)

edo_16v je napisao(la):
Samo da pozdravim ove ne samouvjerene turbake :D

:nx:

E puno fala na pozdravu ! :lol:

Uglavnom, sretno vam obojici na predstojecim trkama. Cuvajte vozila i napravite fine rezultate ;)
 
Član

rinaldo:vozit ću i Osijek i Živinice tek radi provoda jer meni je najbitnije druženje a moj auto nije slagan (stock je) za 402 ali mogu se poguratu u klasi 13 ili 14 , vidjet ćemo, he he, prošli put nisam vozio u Živinicama zbog kiše jer bih jednostavno ostao u mjestu , vidimo se


[/quote]

Klasa 14, tvoj auto stock ide 13.5 sec ;) Sto je ja mislim najbrze stock auto na forumu:cool:
 

Eko

Član
Vidimo se gore, dolazi par auta iz GZ. Vjerovatno da cemo malo kasniti , pa cu se javiti na taj mobitel. Poz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top