Zippo Upaljači

Zippo Upaljači

Član
Imam, dobio za rockas od cure sa velikim graviranim Skodinim logom i natpisom "Tibor Styled". Ali koristim ga tu i tamo samo na kavi, u gradu nikako jer se zapijem pa bi i nevinost negdje zaboravio :D Ali iskreno, par puta me zajebo u vezi benzina ispari pogotovo ljeti pa me ostavi suha, pa mi vise sluzi za cejf nego za normalno koristenje... ;)
 
Član
Imam par komada ali koristim samo jedan vec duze od 10 godina Limited Edition FERRARI 36broj od 150 komada u svijetu i znaci mi vise neg auto u garazi
 
Član
imam 2, jedan je noviji a drugi je "60th Anniversary" 1992. Nekad ih koristim ali u zadnje vrijeme kupe prasinu jer cesto nestane plina kada mi najvise treba... Sibica zakon :D
 
Član
1 km, traje mjesec do dva http://admin.eurimage-webshop.com/writePerm/ProductsFolders/131242/520/upaljac-cricket-electronic-crni.jpg :D malo sale ..
imam jedan zippo vec dugo vremena, ali slabo ga koristim. prvenstveno zbog velicine jer mi dodje ko jos jedna kutija cigara, i nemam volje za konstantnim punjenjem i odrzavanjem. imam tu bocicu benzina ima i dvije godine evo, eto koliko ga koristim. btw. na prodaju je "Harley Davidson" znak na njemu.
 
Top