Zippo Upaljači

Zippo Upaljači

Član
:icon_eek::icon_eek::lol::lol:

Par maraka onaj benzin moze biti duuuuuuugo, plus kremenovi oni su petaka ja mislim
 
Član
Imam tri :D BeMzin 3,5 km kremen 2km Flasica more bit po godine kresivo godinu Prvi sam odrzavo pa sam ga sjebo Drugi i treci se ne odrzavaju povremeno skinem garez oko fitilja tariguzom i to je to :cool:
 
Član
:icon_cry:

Ja i zaboravio da imam ovaj upaljač, već 3 godine bez plina i sve kupiću danas, sutra,...
Nisam ga održavao nikako, imao sam kremena kutijicu za rezerve, ali pitaj kurca gdje je to sad. Dobro ste me podsjetili da ga malo osposobim.
 
Član
NU :cool:
fkuzv7.jpg
 
Član
Prvi sam kupio od prvih zaradjenih para '96. Drugi je rodjendanski poklon od ljetos Treci je burazov :cool:
 
Član
slika-53106-2012-03-1331560349-velika.jpg

slika-53106-2012-03-1331511038-velika.jpg

evo moga dobijen na poklon od djevojke ;) pa sad da vidimo kakvi su i koliko vam može biti punjenje
 
Legend
koristim i ja , .....prvenstveno imam jer sve druge plasticne zaboravljam i gubim gdje god se okrenem :lol:
nakon punjenja traje 5-6 dana kad se non stop koristi , kremenovi jeftini , zippo gaz jeftin
 
Član
ZIPPO je najbolji, jest da se desi da ti ga neko klepi ili ga zaboravis u discu ...ko meni;)

Trenutno imam dva koje koristim,jedan kupio od vojne plate:lol: drugi poklon nesto drazi.
Dragi su mi toliko da ih i prodajem(nije reklama).
 

rs6

Član
benzin 3 KM kremenovi 2 KM fitilj 2KM
u ljetnim danima benzin dosta krace traje dok kremen i fitilj normala

imam jedan, meni sentimentalne vrijednosti
 
Top