zimski rezim okupljanja (Kanton Sarajevo)

zimski rezim okupljanja (Kanton Sarajevo)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Doslo je vrijeme da se predje na zimski rezim okupljanja. termin zimskog okupljanja je 14:00. mjesto okupljanja interex garaza.

razlog je hladnoca i padavine. pored toga parking na vrbanji se placa a interex zatvara garazu u 20:00 i kasni termin za okupljanja samim tim vise nema smisla.

eto toliko svi su dobrodosli i molim bez divljanja da na kraju ne ostanemo i bez interex garaze.

hvala.

PS
molio bi admine da stave temu pod sticky.

hvala

sa zimskim okupljanjem pocinjemo od sutra (23.11.08')

hvala
 
Član
bilo, samo bilo bas hladno, ja sam se pokupio u pola 3-3, ostalo je raje jos, mozda su otisli negdje da popiju caj :D
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
Doslo je vrijeme da se predje na zimski rezim okupljanja. termin zimskog okupljanja je 14:00. mjesto okupljanja interex garaza.

razlog je hladnoca i padavine. pored toga parking na vrbanji se placa a interex zatvara garazu u 20:00 i kasni termin za okupljanja samim tim vise nema smisla.

eto toliko svi su dobrodosli i molim bez divljanja da na kraju ne ostanemo i bez interex garaze.

hvala.

PS
molio bi admine da stave temu pod sticky.

hvala

sa zimskim okupljanjem pocinjemo od sutra (23.11.08')

hvala



pozz...novi sam na forumu...mogul znat koji interex???...kojim danima??? da naletim pjeske da popijemo sta...jebiga neam jos vozacku...:icon_cry::icon_cry:ako nije problem???...
 
Član
ej prijatelju novi sam ovdje, nisam u toku, kad ima slijedece okupljanje pocevsi od 26.01??? pozz
 
Član
Fejza je napisao(la):
ej prijatelju novi sam ovdje, nisam u toku, kad ima slijedece okupljanje pocevsi od 26.01??? pozz

svake nedjelje u 14 00

a sta je ovo...nema slika odavno....svi nesto slikaju a niko ne postavlja slike :D:D:D dajte nam slike :D
 
Član
ey drustvo ja nisam dosad bio u toku,evo tek otvaram temu jeli i dalje nedeljom u 14:00,jer je proslo 2 mjeseca od zadnjeg natpisa...hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top