Zimske gume kupovina...

Zimske gume kupovina...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
quattro je napisao(la):
nezanm zasto baltite tigar , guma je extra provjereno !!!

slazem se, meni su M+S extra drzale po snijegu, doduse nove kupljene bile, dok su po kisi vec malo losije, ali ne treba divljati i sve je ok. ulozeno-dobiveno, nije tako lose...
 
Član
Meni je jedan prijatelj kupio te gume i zahebo se pravo tako da od tada bjezim od njih a odlucujem se izmedu fulde i goodyear-a.
 
Sava i Tigar su dobre gume, ali kao sto vec rekose:"Za zimu, ne za ljeto"...To su mekse gume i za zimu su extra...Sa Savom imam odlicno iskustvo a prijatelj vozi Tigar i prezadovljan je...
 
Član
vozio na goodyear ultragrip 7 i odlicne,sad sam na fulda exelero cini mi se,zimske kupljene u volan.ba odlicne gumice :)
 
Član
emir_89 je napisao(la):
quattro je napisao(la):
nezanm zasto baltite tigar , guma je extra provjereno !!!

slazem se, meni su M+S extra drzale po snijegu, doduse nove kupljene bile, dok su po kisi vec malo losije, ali ne treba divljati i sve je ok. ulozeno-dobiveno, nije tako lose...

moraš uzeti u obzir da zimi možda samo 10-15% zime voziš po snijegu, ostalo ti je sve neka mokrina ili čak i suho, ulice se čiste, a te sava (ne znam za tigar ali sam čuo da su slične) su očajne na "nesniježnoj" podlozi, na snijegu su dobre, ali jel treba da razbiješ auto zbog toga što imaš gume koje mogu samo po snijegu, a vjeruj mi sava po "suhom" kliže ko' po ledu...
ja bih ti svakako preporučio dunlop, ja vozim na tim i odlične su u svim segmentima, a ako želiš jeftiniju varijantu fulda je za 10
 
Član
Ma odluceno je danas kupujem fuldine jer dosad sam bio na savi i mislio da je najbolja dok nisam provozao prijateljevu Boru s Hankookovim gumama tek sam tad skontao da je sava pala .urcu za usi.
Hvala svima na savjetima ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top