Zetra

Zetra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh eto nacuo sam da ce sad preko vikenda biti neka manifestacija u Zetri.Uglavnom kazu da ce biti DB Race i izlozba automobila.Znali neko nesta o tome????????????????????????????????????? :icon_smile:
 
Član
ja sam cuo nes da je to oko 16 07 a sad koja je tacna inf neznam uostalom i ne brine me i ja sam na moretu od 15
 
Član
U organizaciji AUTO Media Group i Panta Phei bit će organizovano vikend druženje na Zetri s ciljem prezentacije medijima. Između ostalog bit će izložba Hummera, Cadilllaca i Corvette, zatim izložba automobila pripremljenih za Street Race, Style i dB, prezentacija prvog bosanskog safarija, karting vožnje na kartodromu Zetra i i i još toga....

Uglavnom, sve detaljne informacije za manifestaciju i prijave za izložbu u toku dana na www.auto.ba.

Ukoliko ima jos pitanja, samo izvolite...;)
 
Član
Izložba (nešto tipa edukativnog karaktera da se sto vise raje i medija upozna sa pojom dB) ...
 
Član
AUTO Media Group, Panta Rhei i ZOI 84 organiziraju Adrenalinski vikend u Sarajevu. U okviru ove manifestacije bit će održana prezentacija vozila Hummer, Corvetta i Bombardier, karting škola i karting utrke, izložba automobila (Styling i dB Show), party i ostali sadržaji, kao i promocija Koridor 100, prvog bosanskog safari putovanja kroz kulturu, tradiciju i sport.

PROGRAM:

Subota, 12.07.2008.

12:00 - Ceremonija otvaranja manifestacije
12:00 - Prezentacija vozila Hummer, Corvetta i Bombardier
12:00 - Karting škola
12:00 - Izložba automobila (Styling i dB Show)
20:00 - Karting utrka
21:00 - Auto Party

Nedjelja, 13.07.2008.

12:00 - Karting škola
12:00 - Prezentacija vozila Hummer, Corvetta i Bombardier
12:00 - Izložba automobila (Styling i dB Show)
18:00 - Karting utrka

Ponedjeljak, 14.07.2008.

12:00 - Karting škola
13:00 - Sastanak na platou (parking ispred Zetre)
13:30 - Polazak na Vrtuke (Prvi bosanski safari – Koridor 100)
14:15 - Dolazak na Vrtuke
18:00 - Karting utrka

Na prvom bosanskom safariju za naše goste će biti upriličen orijentalni ručak, vožnja motorima četverotočkašima i ugodno druženje.

Manifestacija „Adrenalinski vikend“ bit će održana 12., 13. i 14. jula na platou olimpijske dvorane Zetra.
 
Član
slike mozete pogledati na linku ispod

http://www.amkcarbon.com/phpBB2/viewtopic.php?t=4462&postdays=0&postorder=asc&start=0
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top