Ženske grudi muškarcima produljuje život. popravka na kraju

Ženske grudi muškarcima produljuje život. popravka na kraju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nakon pet godina istraživanja u tri bolnice u Franfurktu, dr. Franz Eping zajedno je s kolegama istraživačima utvrdio kako gledanje bujnih ženskih grudi može biti i te kako ljekovito za zdravlje muškaraca, odnosno da im može produljiti život.
---
Prema njihovu mišljenju, muškarci stariji od 40 godina mogu znatno izbjeći rizik od infarkta i moždanog udara ako svakodnevno gledaju velike ženske grudi. Recept propisuje barem desetak minuta dnevno.

Gledanje privlačnih i bujnih grudi poput glumica Pamele Anderson ili Monice Belucci, pjevačica Samanthe Fox i Sabrine, čak i vremešne country zvijezde Dolly Parton, tvrdi liječnik Eping, ima potpuno isti učinak kao i 30 minuta aerobike. Do tog je zanimljivog zaključka dr. Eping došao nakon promatranja 200 muškaraca koji su imali zadatak gledati bujne grudi neke njima privlačne, atraktivne ženske osobe. Rezultat istraživanja bio je doista iznenađujuć: svim se muškarcima smanjio krvni tlak, poboljšao puls i uočljivo smanjio postotak oboljenja arterija.

Dr. Eping objasnio je da seksualno uzbuđenje pojačava kucanje srca i poboljšava cirkulaciju krvi, pa su na temelju toga utvrdili kako gledanje u velike grudi poboljšava zdravlje muškaraca. Također, indikativno je kako svi koji tako odmaraju oči imaju veće šanse da izbjegnu infarkt i moždani udar. Istraživači su se složili i u tome da muškarci svakodnevnim promatranjem bujnih ženskih grudi mogu produljiti život od dvije do pet godina.
 
Član
RE: Ženske grudi muškarcima produljuje život

mi cemo zivjet vjecno....stalno bacamo sise:lol:
 
Član
RE: Ženske grudi muškarcima produljuje život

e sad cemo da vidimo koliko je mojim kolegicama stalo do mog zivota :D
 
Početnik
RE: Ženske grudi muškarcima produljuje život

mogao si ljepsu vala nac za sliku....ova je :icon_twisted:

Dr. Eping...je kralj

sad ce mo svi gledat samo u grudi.....
 
Član
RE: Ženske grudi muškarcima produljuje život

trizex i ja cemo da zivimo onda dvjesta godina
 
Član
RE: Ženske grudi muškarcima produljuje život

eh jesi nasao sliku... :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
RE: Ženske grudi muškarcima produljuje život

bravof je napisao(la):
mogao si ljepsu vala nac za sliku....ova je :icon_twisted:

Dr. Eping...je kralj

sad ce mo svi gledat samo u grudi.....



to sam namjerno tu sliku stavio trazisto goru hehe na lijepu temu :cool::cool:
 
RE: Ženske grudi muškarcima produljuje život

ja imam jedan prijedlog....da stavimo svi u avatar nesto sisato i da sami sebi produzujemo zivot :D
 
Legend
RE: Ženske grudi muškarcima produljuje život

MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
ja imam jedan prijedlog....da stavimo svi u avatar nesto sisato i da sami sebi produzujemo zivot :D

navrati u off topic spam pa da vidis kako ce ti se zivot produzit:lol:
 
Član
RE: Ženske grudi muškarcima produljuje život

bravof je napisao(la):
mogao si ljepsu vala nac za sliku....ova je :icon_twisted:

Dr. Eping...je kralj

sad ce mo svi gledat samo u grudi.....



Necu j agrudi, ja hocu sise da gledam :lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top