Zemljotres ? ? ?

Zemljotres ? ? ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
a jbt ko da se svijet rusi, malo se drmalo i sta sad, u japanu je ovo svakodnevnica, kad se pocne nesto raspadati onda je to znak da je zemljotres malo jaci, ovo je smijesno ba zbog cega se vi sve sekirate
svasta......
 
neznam kolika je jacina gdje bila ali kod nas nisam do sada osjetio ovako jak potres barem kolko ja znam za sebe
bilo ih je i prije ali to je sve bila sića s usporedbom na ovaj
 
tvrdoglavi je napisao(la):
:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: prvit put cujem da se tresla Zenica,Sarajevo,Tuzla,Maglaj...mogu mislit kako je u soliterima,ljudi nece spavat :icon_sad:

Izgeda epicentar bi mogao biti od Zavidovica prema Banovicima ili tu negdje jer tako dodje srediste neko izmedju ovih gradova
 
Član
7 km od Zenice, evo ovdje vise info, 4.5 jacina...

http://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=279673
 
Član
IGY je napisao(la):
a jbt ko da se svijet rusi, malo se drmalo i sta sad, u japanu je ovo svakodnevnica, kad se pocne nesto raspadati onda je to znak da je zemljotres malo jaci, ovo je smijesno ba zbog cega se vi sve sekirate
svasta......

Ko djeca smo :lol:
 
IGY je napisao(la):
a jbt ko da se svijet rusi, malo se drmalo i sta sad, u japanu je ovo svakodnevnica, kad se pocne nesto raspadati onda je to znak da je zemljotres malo jaci, ovo je smijesno ba zbog cega se vi sve sekirate
svasta......

Cudilo bi me da ti napises neki normalan komentar , buraz ako zivis ovde citav zivot znas da ovo nije JAPAN i da se ovo ne desava stalno kao kod njih , bio je jak odavno nije treslo ovako ne moras na sve biti kontras
 
Član
Prema informacijama Evropsko-Mediteranskog Seizmičkog Centra (EMSC) magnituda zemljotresa je 4.5, na dubini 2 km, u blizini Zenice.
Zemljotres se osjetio na širem području!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top