Zemljotres ? ? ?

Zemljotres ? ? ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Uh mene je probudio, najgore uopće nisam skonto o čemu se radi dok jutros nisam pročitao da je zemljotres :cool:
 
Administrator
dellas je napisao(la):
Ma kakvih 7.1 po rihteru se "najavljuje", da se to tako najavljuje milioni zivota bi bili spaseni.... Onaj u Kraljevu pre 2 godine je bio 5.4 po rihteru i osetio se na celom balkanu. P.S. Da nije Repo prosao kroz Zenicu? :D:D


:cool::cool:

to je upravo kao sto je kolega dellas napisao repo proletio od Osijeka do Mostara pa uzdrmao malo tlo:lol::lol:
 
Član
eh jakog mi zemljotresa umene prozor na kipu otvoren bio ja mislio neki vjetar gledam sta je ovo ovako , kad pisu zemljotres haha :icon_smile:
 
Ma nista strasno ljudi , u zadnjih 40godina nije bio ovakav zemljotres sto znaci da smo dozivili nesto prvi put u zivotu al nemojte bit djeca nije nista strasno:lol:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/gorusanin-ovo-je-jedan-od-jacih-potresa-u-posljednjih-40-godina/120728011
 
Član
sinoc svi bjeze iz kuca i stanova,jedino Limpi i ja idemo u podzemne garaže,provjeravat' auta :lol:
 

OmO

Član
Novi zemljotres..

Saturday July 28 2012, 13:44:35 UTC 20 minutes ago Bosnia And Herzegovina 3.3

Saturday July 28 2012, 13:22:04 UTC 43 minutes ago Bosnia And Herzegovina 2.7
 
Član
U Sanskom Mostu se nist nije osjetilo barem ja ...,al fkt nek malo trese , nek ima Boga pa nek malo upozorava na nevjernike i psovke ( mozda cak i dok neko cita moj post sad psuje Boga ) ...
 
Član
badboy je napisao(la):
U Sanskom Mostu se nist nije osjetilo barem ja ...,al fkt nek malo trese , nek ima Boga pa nek malo upozorava na nevjernike i psovke ( mozda cak i dok neko cita moj post sad psuje Boga ) ...

ili jebe tudju zenu :cool:
 
Član
Ma i u nas u Maglaju se pravo dobro zatreslo sjedim,ja gledam TV kad nesto se cuje isto jak vjetar da puse ja ustado kad pođe trest,meni srce zalupa kud cu sad u ova doba............strasno :icon_confused::icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top