Zedina :xd

Zedina :xd

Član
a budale pa sta mu bi, odjednom smota i zviz u pumpu. znam da se ne valja smijat ovakvim stvarima, al kad onaj suvozac ispade iz auta oplako sam, lijepi strah :lol:
 
Član
Otkazao volan i auto sam smotao? Ne bi rekao...

Prije pucanje gume il tako nesto, ako se lik nije zajebavao pa sam ovo izazvao.

A ovaj suvozac je legendaran, lik iskoci iz auta dok kazes keks, zamalo nije na glavu iskocio :D
 
Član
Nisam primijetio da se i jedan jastuk aktivirao:icon_question:
Svjetla ostala da sijaju kao u reklami za Black Horse akumulatore a pumpadzija izlazi nezainteresovano kao da je neko stao da natoci dizela za 10KM
 
Član
A20DTH je napisao(la):
Nisam primijetio da se i jedan jastuk aktivirao:icon_question:
Svjetla ostala da sijaju kao u reklami za Black Horse akumulatore a pumpadzija izlazi nezainteresovano kao da je neko stao da natoci dizela za 10KM

ahahhahahah
 
Član
Viđao sam slučajeva da kugla popusti ili da neka od spona otkaže na nekim autima, znači točkovi se "razlete" lijevo - desno.
Čak na mom Golfu 2 majstor fušer samo ubacio vijak koji drži kuglu u glavčini (kugla na lafetu) i navrnuo navrtku. Nije stegnuo. Sreća moja da sam auto digao jer je lupkalo na neravninama.

A ovaj pumpadžija je car. Davno nekad kada su došli lopovi da opljaškaju upravo ovu benzisku, kad su mu rekli da je pljačka, hladnokrvo im reko: ma jaa. I naravno dobio paćišon i osto bez pazara. :lol:
 
Top